Opublikowane przez: Damian Pedrycz
Kategoria: krynica morska krynica morska nocleg>krynica morska noclegi Uncategorized
Aktywny urlop nad morzem

Rowerem nad morze

Rowerem nad morze, White Resort Krynica Morska hotele

Krynica Morska zaprasza nad morze turystów z rowerami. W najbliższej okolicy Krynicy Morskiej jest ok. 30 km. ścieżek rowerowych. Od granicy i wejścia na plaże nr. 1 do ujścia Wisły prowadzi droga rowerowa R10 dłógośći 50 km. Przede wszystkim droga ta biegnie przeważnie lasem, czasami tuż przy samej plaży.

Rowerem nad morze

Hotele Krynica Morska nad samym morzem

White Resort usytuowany nad samym morzem to z pewnością nowy i komfortowy hotel w Krynicy Morskiej. Przede wszystkim większość pokoi ma balkony i klimatyzację, z pokoi ładny widok na ogród, las w kierunku morza.

Krynica Morska hotele

White Resort Krynica Morska

Widok z pokoi pokazanych na powyższym zdjęciu z pewnością należy do najładniejszych w Krynicy Morskiej. Tu też widać ładny ogród z ławeczkami i ze ścieżkami spacerowymi. Na zdjęciu jest też widoczna ścieżka rowerowa i promenada spacerowa wzdłóż morza. Przede wszystkim w hotelu jest tez wypożyczalnia rowerów czynna cały rok. U góry zdjęcia widoczny jest Zalew Wiślany odległy od hotelu o ok. 600 m. Tuż obok dwa inne hotele i apartamentowiec. Hotele ze zdjęcia zlokalizowane są przy ulicach Korczaka i Przyjaźni, blisko wejścia na plażę nr. 24.

Rowerem nad morze.

Rowerem nad morze do Krynicy Morskiej przyjeżdżają Goście np z Gdańska, można też przywieźć rower na samochodzie i przechowywać go w pomieszczaniu w hotelu.

 

Damian Pedrycz