Krynica Morska hotele noclegi blisko morza

hotele krynica morska

Krynica Morska hotele noclegi blisko morza, tanie noclegi w centrum, hotel nad samym morzem.  Przede wszystkim Krynica Morska to baza hoteli, pensjonatów, willi i innych tanich noclegów blisko morza. Dlatego liczne ośrodki wczasowe, sanatoria i kwatery prywatne ściągają do Krynicy Morskiej nad morze rzesze wiernych wczasowiczów.

Hotele Krynica Morska

Hotele Krynica Morska położone nad samym morzem z pewnością cieszą się największym powodzeniem. Noclegi w pokojach z widokiem na morze to przede wszystkim przepiękny widok, czyste powietrze bogate w jod i szum morza za oknem. Nasze pokoje są dobrze wygłoszone, nie słychać rozmów w sąsiednim pokoju. Również drzwi i okna są akustyczne. Część naszych pokoi wychodzi na przepiękny ogród w którym można pospacerować po alejkach lub poopalać się na leżakach hotelowych stojących na trawie.

Plac zabaw dla dzieci

W ogrodzie jest plac zabaw dla dzieci w wieku od 3 do 15 lat. Główną atrakcją jest statek piracki Biała Perła. Statek ma dwa pokłady, długość ok. 8 m. i liczne atrakcje dla dzieci.

Krynica Morska atrakcje

Statek Biała Perła

Są też trampoliny i podwójna huśtawka.

krynica morska atrakcje

Trampoliny i huśtawka

Wypożyczalnia rowerów.

Hotel ma też wypożyczalnie rowerów w tym i elektrycznych.

wypożyczalnoa rowerów

rowery

Obok hotelu biegnie ścieżka rowerowa długości ponad 20 km. Są też ścieżki leśne nadające się do jeżdżenia rowerem jak i do spacerów po lesie.

Noclegi Krynica Morska

Hotele Krynica Morska

hotele w krynicy morskiej

Przede wszystkim hotele najbliżej morza w Krynicy. Z pewnością hotele z najlepszym widokiem na morze. Poza tym hotele nowe.