Opublikowane przez: Damian Pedrycz
Kategoria: hotel krynica morska hotele w krynicy morskiej krynica morska Krynica Morska hotele noclegi blisko morza Krynica Morska nad morzem Krynica Morska noclegi dla rodzin z dziećmi krynica morska noclegi z widokiem na morze Krynica Morska noclegi ze śniadaniem nocleg krynica morska noclegi krynica morska noclegi nad morzem noclegi nad morzem przy samej plaży tanie noclegi krynica morska
gdzie najbliżej nad morze z Wrocławia

Noclegi nad samym morzem Krynica Morska

Noclegi nad samym morzem Krynica Morska, blisko Gdańska w woj. Pomorskim. Zapraszamy serdecznie na noclegi nad samym morzem w Pomorskim w Krynicy Morskiej. Krynica Morska leży na porośniętej lasem Mierzei Wiślanej w woj. Pomorskim. Z Krynicy do Gdańska jest ok. 80 km. Na noclegi do Krynicy Morskiej jest też znacznie bliżej niż na podobny Hel. Z Warszawy do Krynicy Morskiej w jedna stronę jest ok. 4 godzin jazdy samochodem a na Hel ok. 6 godzin. W rankingu najładniejszych półwyspów na świecie to właśnie Mierzeja Wiślana zajęła 5 miejsce a Hel 6 miejsce. Poza tym to właśnie Mierzeja Wiślana na z pewnością najładniejsze plaże j jest najcieplejszym regionem polski latem nad morzem.  Krynica Morska latem cieszy się ogromnym powodzeniem. Jest tu ok 40 000 miejsc noclegowych, a doliczając namioty, kampery i turystów jednodniowych w Krynicy Morskiej bywa nawet 60 000 osób dziennie.

Noclegi nad samym morzem Krynica Morska
Noclegi nad morzem

Hotele nad samym morzem

Hotele nad samym morzem z pewnością zawsze cieszyły się największym powodzeniem, hotel im bliżej morza tym bardziej oblegany. Z pewnością noclegi z całodziennym wyżywieniem cieszą się również dużym powodzeniem. Przede wszystkim nie trzeba stać latem, szczególnie z dziećmi, w kolejkach do przepełnionych restauracji. Wydaje się, że hotele również mają więcej atrakcji dla dzieci jak i dla dorosłych. Wspomnę  tu że Krynica Morska ma zaledwie ok. 1300 mieszkańców i jest najmniejszym w Polsce miastem.

White Resort wypożyczalnia rowerów

Przede wszystkim w hotelu jest wypożyczalnia rowerów miejskich, młodzieżowych oraz dla dzieci, są też rowery trekkingowe i elektryczne. Dlatego też dla   najmłodszych mamy krzesełka na bagażniki, kaski oraz zamknięcia do rowerów. Poza tym są tu liczne ścieżki rowerowe.

Damian Pedrycz