Noclegi nad samym morzem Krynica Morska

Noclegi nad samym morzem Krynica Morska, blisko Gdańska w woj. Pomorskim. Zapraszamy serdecznie na noclegi nad samym morzem w Pomorskim w Krynicy Morskiej. Krynica Morska leży na porośniętej lasem Mierzei Wiślanej w woj. Pomorskim. Z Krynicy do Gdańska jest ok. 80 km. Na noclegi do Krynicy Morskiej jest też znacznie bliżej niż na podobny Hel. Z Warszawy do Krynicy Morskiej w jedna stronę jest ok. 4 godzin jazdy samochodem a na Hel ok. 6 godzin. W rankingu najładniejszych półwyspów na świecie to właśnie Mierzeja Wiślana zajęła 5 miejsce a Hel 6 miejsce. Poza tym to właśnie Mierzeja Wiślana na z pewnością najładniejsze plaże j jest najcieplejszym regionem polski latem nad morzem.  Krynica Morska latem cieszy się ogromnym powodzeniem. Jest tu ok 40 000 miejsc noclegowych, a doliczając namioty, kampery i turystów jednodniowych w Krynicy Morskiej bywa nawet 60 000 osób dziennie.

Hotele Krynica Morska

Hotele nad morzem

Hotele nad samym morzem

Hotele nad samym morzem z pewnością zawsze cieszyły się największym powodzeniem, hotel im bliżej morza tym bardziej oblegany. Z pewnością noclegi z całodziennym wyżywieniem cieszą się również dużym powodzeniem. Przede wszystkim nie trzeba stać latem, szczególnie z dziećmi, w kolejkach do przepełnionych restauracji. Wydaje się, że hotele również mają więcej atrakcji dla dzieci jak i dla dorosłych. Wspomnę  tu że Krynica Morska ma zaledwie ok. 1300 mieszkańców i jest najmniejszym w Polsce miastem.

White Resort wypożyczalnia rowerów

Przede wszystkim w hotelu jest wypożyczalnia rowerów miejskich, młodzieżowych oraz dla dzieci, są też rowery trekkingowe i elektryczne. Dlatego też dla   najmłodszych mamy krzesełka na bagażniki, kaski oraz zamknięcia do rowerów. Poza tym są tu liczne ścieżki rowerowe.

Pokój rodzinny

Pokój rodzinny dla max 6 osób