Ławeczka zakochanych w Krynicy Morskiej

Ławeczka zakochanych w Krynicy Morskiej

Ławeczka zakochanych w Krynicy Morskiej Ławeczka zakochanych w Krynicy Morskiej: romantyczne miejsce na deptaku nad...
Zwierzęta leśne w Krynicy Morskiej

Zwierzęta leśne w Krynicy Morskiej

Zwierzęta leśne w Krynicy Morskiej, dziki, sarny, jelenie, lisy, wiewiórki, jerze, borsuk. Zwierzęta leśne Krynicy...

Żuławska Kolej Dojazdowa w Nowodworskim

Żuławska Kolej Dojazdowa w Nowodworskim Pomorskie, Żuławska Kolej Dojazdowa w Nowodworskim   Żuławska Kolej Dojazdowa...
Ze stolicy nad morze

Ze stolicy nad morze

Ze stolicy nad morze Krynica Morska noclegi nad samym morzem. Ze stolicy nad morze co...
Zatoka Gdańska, Morze Bałtyckie.

Zatoka Gdańska

Zatoka Gdańska, Morze Bałtyckie. Zatoka Gdańska: Przewodnik po niezwykłych atrakcjach i tajemnicach Bałtyku Położenie i...
Zalew Wiślany, Mierzeja

Zalew Wiślany

Zalew Wiślany, Mierzeja Wiślana. Zalew Wiślany Przewodnik po niezwykłym akwenie morskim w Polsce Zalew Wiślany...
Zachody słońca Krynica Morska

Zachody słońca Krynica Morska

Zachody słońca Krynica Morska RYNICA MORSKA – widok na plażę Zachód i wschód słońca w...
Zachód słońca nad morzem Krynica

Zachód słońca nad morzem Krynica

Zachód słońca nad morzem Krynica Zachód słońca Krynica Morska półwysep helski mierzeja helska,zachód słońca nad...
Wyspa Estyjska budowa ciekawostki

Wyspa Estyjska budowa ciekawostki

wyspa Estyjska budowa, ciekawostki wielkość, przeznaczenie, pogłębianie toru wodnego do Elbląga. Wyspa Estyjska, budowa, ciekawostki...
Krynica Morska noclegi w Krynicy Morskiej

Krynica Morska noclegi w Krynicy

White Hotel Krynica Morska, noclegi w Krynicy Morskiej nad samym morzem, najlepsze hotele, wille, pensjonaty i ośrodki wczasowe w Krynicy.

Z pewnością w pierwszej kolejności rezerwowane są hotele położone nad samym morzem w Krynicy Morskiej. Przede wszystkim prym wiodę tu nowe hotele i apartamenty położone u zbiegu ulic Korczaka i Przyjaźni przy wejściu na plaże nr 24. To właśnie tu powstało centrum hoteli położonych nad samym morzem, do plaży jest do 100 m. Jest tu promenada spacerowa i ścieżką rowerowa. W Hotelu White jest całoroczna wypożyczalnia rowerów. W hotelu obok jest też Aquapark z basenem.

Z pewnością w następnej kolejności rezerwowane są pensjonaty i wilie w centrum Krynicy położone blisko mola i portu jachtowego. Stąd do morza jest ok 600-800 m. Za do do mola jest ok. 100 m. Jest to prawie ścisłe centrum ale boczna uliczka.

To w centrum toczy się całe życie nocne ok godziny 12 w nocy. To tu jest wszędzie  blisko , do wszystkich atrakcji, do spacerów po molo, do portu skąd odpływają statki do Fromborka. Można też popłynąć statkiem po Zalewie Wiślanym. Są przejażdżki szybką łodzią motorową, można tez wynająć łódkę lub żaglówkę i samemu z rodziną wybrać się na rejs po Zalewie.

W pobliży Krynicy jest też mnóstwo atrakcji do zobaczenia.  Jest punkt widokowy Wielbłądzi Garb i Góra Pirata. Ścieżką rowerową dojedziesz do granicy Unii Europejskiej a w druga stronę do przekopu Mierzei Wiślanej. Do Malborka do zamku jest ok. 70 km. Do Trójmiasta ok 80 km. W Sopocie zobaczysz molo, w Gdańsku Pomnik Westerplatte, Stare miasto a w Oliwie Zoo.  Dodatkowo bardzo dużo atrakcji znajdziemy w trójmieście zarówno dla dorosłych jak i młodszych wczasowiczów. Po całodniowym zwiedzaniu warto odpocząć i na chwile się zatrzymać , pooddychać świeżym powietrzem a tego w Krynicy z pewnością nie brakuje.