Nocleg Krynica Morska

Nocleg Krynica Morska przy plaży w hotelu stojącym na skraju starego sosnowego lasu wchodzącego w skład Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana. Przede wszystkim hotel nowy, z obszernymi pokojami i dobrze urządzony, pokoje z widokiem na las i morze. W hotelu jest restauracja, kawiarnia, wypożyczalnia rowerów w tym elektrycznych, plac zabaw dla dzieci o ogród dla dorosłych. Z pewnością hotel stojący najbliżej  morza w Krynicy Morskiej a jednocześnie trochę oddalony od drogi. Pokoje z balkonami przeważnie maja widok na las a nie na drogę.

Hotele Krynica Morska

Hotele Krynica

Krynica Morska hotel

W hotelu można usiąść na balkonie, wypoć kawę i popatrzeć na piękna zieleń, oraz posłuchać szumu morza. Obok inne hotele i apartamenty. Z pewnością w Krynicy Morskiej przy rondzie blisko wejścia na plaże nr, 24 powstało nowe centrum hoteli i apartamentów liczące ok.1500 miejsc noclegowych. Hotele znajdują się przy ulicy Korczaka i Przyjaźni. Obok hotelu wzdłuż morza biegnie promenada spacerowa i ścieżka rowerowa. Ścieżki rowerowe w Krynicy Morskiej mają ok 25 km dłógości, są też liczne ścieżki leśne idealne na spacery po lesie. Stąd też wszędzie jest blisko, do centrum ok 600 m, do portu jachtowego ok 800 m. W centrum jest miedzy innymi wesołe miasteczko, wypływają statki spacerowe na rejsy po Zalewie Wiślanym oraz do Fromborka. Hotel w Krynicy Morskiej przy samej plaży to z pewnością najlepszy wybór na spędzenie wakacji nad samym morzem.

Noclegi Krynica Morska

Hotel Krynica Morska

Przede wszystkim Hotel Krynica Morska otoczony jest sosnowym lasem. Mierzeja Wiślana z dwóch stron otoczona jest wodami Zatoki Gdańskiej i Zalewu Wiślanego. Patrząc z latarni morskiej ma się wrażenie że w oddali za lasem do okola jest woda. Z pewnością polecam wybór naszego hotelu na wakacje, wczasy nad morzem. Zarówno wczasy nad morzem, wakacje blisko morza, dłógie weekendy, majówka, wszystkie okazje są idealne do pospacerowania po plaży i do pooddychania czystym i bogatym w jod powietrzem. Mamy wielu gości którzy wracają do nas już po kilkanaście razy, rekordzista w naszym hotelu był już 26 razy. I chociaż jeszcze nie wszystko mamy oddane do użytku, położenie przy samej plaży i wysoki standard hotelu ściągają Gości z powrotem do nas.

Hotel Krynica Morska przy plaży

Hotel zaprasza cały rok, pokoje z całodziennym wyżywieniem. Wypożyczalnia rowerów również czynna jest cały rok. Hotele nad samym morzem to z pewnością najlepszy wybór nie tylko na wakacje ale i na weekendy bad morzem. To przede wszystkim hotele położone nad samym morzem rezerwowane są w pierwszej kolejności na komfortowy wypoczynek latem blisko morza. Wybierając hotel nad samym morzem nie trzeba martwic się, gdzie postawić samochód blisko plaży, oraz nie trzeba też zabierać ze sobą wszystkiego co mogło by się na plaży przydać.