Krynica Morska noclegi ze śniadaniem.

Krynica Morska noclegi ze śniadaniem,  z wyżywieniem, hotele

Hotele Krynica Morska z wyżywieniem.

Krynica Morska noclegi z wyzywieniem w formie bufetu szwedzkiego w bardzo dobrej restauracji  w hotelu. Przede wszystkim White Resort zaprasza na noclegi nad same morze, do plaży mamy  zaledwie 60 m. Z pewnością w naszej restauracji obok oprócz obfitych śniadań można zamówić obiad, obiadokolację, kolację, desery, pizzę, piwo, lody i t.d.  Goście White Resort mają ceny specjalne. Również w bardzo dobrej  restauracji Strzechewka Goście White mogą liczyć na ceny specjalne. Zapraszamy zarówno singli, pary jak i rodziny z dziećmi. Największe pokoje rodzinne lub apartamenty studio pomieszczą nawet sześć osób + małe dziecko do lat 3.

noclegi krynica morska

noclegi w krynicy morskiej

Krynica Morska hotele blisko morza czynne cały rok.

White Resort zaprasza na noclegi nad samym morzem z wyżywieniem cały rok. Przede wszystkim White położony jest najbliżej morza w Krynicy Morskiej. Z pewnością jest to najlepsza z możliwych lokalizacja blisko morza. Do plaży w linii prostej mamy zaledwie 60 m. Hotele blisko morza to wymarzona lokalizacja na wakacje, wczasy cz na urlop. Nad samym morzem przy rondzie ulic Korczaka i Przyjaźni powstało centrum noclegowe liczące ok 1500 miejsc noclegowych w nowych hotelach i apartamentach.

Tanie noclegi Krynica Morska blisko morza z klimatyzacją. Zapraszam serdecznie. Willa Joker zlokalizowana w centrum Krynicy Morskiej zaprasza na tanie noclegi blisko morza. Do morza z Willi Joker mamy zaledwie 600 m. Jest to 10 do 15 minut spaceru.

pokoje z klimatyzacją

Hotele Krynica Morska

Hotele Krynica Morska nad morzem to z pewnością najlepsza lokalizacja możliwych. Przede wszystkim obok biegnie nowa i oświetlona promenada spacerowa wzdłuż morza oraz ścieżka rowerowa. W hotelu wypożyczysz rowery miejskie, trekkingowe, elektryczne, młodzieżowe i dziecięce.

Krynica Morska

Krynica Morska

noclegi w krynicy morskiej

Restauracja w Krynicy Morskiej w Hotelu White zaprasza na całodzienne wyżywienie. Przede wszystkim proponujemy śniadania w formie bufetu, obiady podajemy w formie dań gotowych t.j. zupa + danie drugie, lub do wyboru z karty. Staramy się aby nasze dania były przede wszystkim świeże. Dlatego nasza karta jest krótka ponieważ gotujemy co dzień na świeżo i w miarę mozliwości co innego. Poza tym staramy się wykorzystywać produkty sezonowe i lokalne.