Hotel Krynica Morska

Hotel Krynica Morska, White Resort noclegi, ścieżka rowerowa.

Krynica Morska

Krynica Morska ogród

Krynica Morska hotel nad samym morzem. White Resort położony jest nad samym morzem w Krynicy Morskiej na Mierzei Wiślanej. Tuż obok plaża j ścieżka rowerowa, w hotelu jest też wypożyczalnia rowerów. Ścieżki rowerowe w Krynicy Morskiej i w jej najblizszym otoczeniu liczą ok. 30 km. Drogą rowerową R10 można przejechać od granicy aż do ujścia Wisły to jest ok. 50 km.

Droga rowerowa R10

Wypożyczalnia rowerów

Wypożyczalnia rowerów posiada 32 rowery, w tym są rowery elektryczne, miejskie, trekkingowe i dziecięce. Tu też wypożyczalnia czynna jest cały rok a znajduje się przy wejściu na plażę nr 24. Tu też wypożyczysz rowery elektryczne.

White Resort.

White Resort w Krynicy Morskiej to przede wszystkim komfortowy ośrodek wczasowy położony nad samym morzem. Duże pokoje z dużymi oknami i z balkonami, większość pokoi ma zamontowana klimatyzację. White Resort Krynica Morska noclegi z wyżywieniem czynne cały rok.

Hotele Krynica Morska położone nad morzem cieszą się największym wzięciem nie tylko w Krynicy Morskiej. Krynica Morska hotel nad morzem wybierany jest zdecydowanie częściej niż pensjonaty na przedmieściach Krynicy. Zarezerwój pokój już dziś i wybierz najlepszą lokalizację. Pochodzisz po plaży, pojeździsz rowerem.

Z pewnością ścieżki rowerowe w Krynicy Morskiej cieszą się dużym powodzeniem. Od 2021 jest też nowo wybudowana promenada spacerowa i ścieżka rowerowa na koronie nowego wału przeciwpowodziowego. Przede wszystkim wał jest zlokalizowany od strony Zalewu Wiślanego, a ze ścieżki zobaczysz dzikie ptactwo wodne przypływające do samego wału. Na pewno spacer po tej promenadzie będzie udany choć wał ma tylko 4 km dłógości. Jest tu też wesołe miasteczko i port jachtowy z którego popłyniesz statkiem spacerowym do Fromborka.

Przede wszystkim zrób rezerwację pokoju już dziś. Chcesz pokój z widokiem na morze?  Chciałbyś pokój z balkonem i z klimatyzacją ? Znalazłeś właśnie najlepszą lokalizację w Krynicy Morskiej. Na pewno z lokalizacji i nie tylko będziesz zadowolony. Poza tym na pewno do nas wrócisz.Zarezerwój najlepszy pokój jaki wybrałeś. Proponuję przede wszystkim pokoje z balkonami i z widokiem na morze. Również proponuje pokoje z klimatyzacją.