Opublikowane przez: Damian Pedrycz
Kategoria: Atrakcje Atrakcje | Krynica Morska droga rowerowa Droga rowerowa R10 Mierzeja Wiślana krynica morska krynica morska scieżka rowerowa r10 ścieżka rowerowa Uncategorized
atrakcje krynica morska

Droga rowerowa R10

Krynica Morska, droga rowerowa R10 wzdłóż morza, całoroczna wypożyczalnia rowerów.

Droga Rowerowa R10 wzdłóż morza w Krynicy Morskiej to jedna z najpiękniejszych tras rowerowych nad polskim morzem. Ten szlak rowerowy na Mierzei Wiślanej jest bardzo dobrze utwardzony i wprowadza nas w niesamowity, leśny klimat i kontakt z naturą. Jest to trasa dostosowana zarówno dla kolaży, jak i amatorów jazdy rowerowej. Dodatkowo jest ona dużym ułatwieniem dla lokalnych mieszkańców. Dużo bezpieczniej mogą teraz przemieszczać się po Mierzei Wiślanej, unikając korków. Jeśli marzy nam się urlop nad Bałtykiem i przejażdżki rowerowe, nie musimy martwić się o sprzęt. Biorąc pod uwagę, że nie każdy z nas posiada rowery, lub niekoniecznie ma możliwość przywiezienia ich ze sobą na urlop, znaleźliśmy idealne miejsce! Najlepszy hotel nad morzem, hotel przy samej plaży, White Resort. Wzdłuż morza równolegle biegną i droga rowerowa i promenada spacerowa. Droga rowerowa wzdłóż morza to jedna z większych atrakcji Krynicy Morskiej.

Droga rowerowa R10
Droga rowerowa Krynica Morska

White Resort

White Resort w Krynicy Morskiej, to hotel przy samym morzu i bardzo blisko ścieżki rowerowej R10. To właśnie w tym hotelu znajduje się całoroczna wypożyczalnia rowerów w Krynicy Morskiej. Decydując się na ten hotel nad Bałtykiem, mamy blisko na plaże, do centrum miasta i do wielu atrakcji turystycznych. Przekonajcie się jaka piękna jest Krynica Morska i poznajcie ją na rowerze! Nie ma nic lepszego dla naszego zdrowia i samopoczucia, jak aktywność fizyczna nad polskim morzem.  Jeśli nie dla Ciebie jest wstawanie rano i bieganie po plaży, koniecznie musisz pojeździć rowerem na Mierzei Wiślanej. Zakochasz się nie tylko w okolicy, ale i przekonasz się do tej formy spędzania wolnego czasu. Wymień karnet na siłownie na wypad nad morze. Po co ćwiczyć w zatłoczonych czterech ścianach, jak można zrobić wielką przysługę dla zdrowia. Przede wszystkim w White Resort Krynica Morska jest jest całoroczna wypożyczalnia rowerów.

Krynica Morska

Z pewnością Krynica Morska jest wyjątkowym, nadmorskim miastem. Co roku przyciąga ona wielu turystów, którzy regularnie tu powracają. Ścieżki rowerowe w okolicy cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego. Trasa rowerowa r10 jest naprawdę wyjątkowa. Dokładnie tak samo jak cała Mierzeja Wiślana. Poznaj faunę i florę Krynicy Morskiej, a bez wątpienia będzie to Twoja ulubiona trasa na rower. Najlepszy hotel w Krynicy Morskiej, hotel przy plaży, najlepsza restauracja w Krynicy Morskiej i bliskość ścieżek rowerowych… Może być jeszcze lepiej? Czekamy jeszcze tylko na Twoją rezerwację i ruszamy w trasę rowerem. Nie czekaj, zapytaj o swój termin jeszcze dziś.

Damian Pedrycz