Droga rowerowa R10

Krynica Morska, droga rowerowa wzdłóż morza, całoroczna wypożyczalnia rowerów.

wypozyczalnia rowerów

krynica morska wypożyczalnia rowerów

Droga Rowerowa R10 wzdłóż morza w Krynicy Morskiej to jedna z najpiękniejszych tras rowerowych nad polskim morzem. Ten szlak rowerowy na Mierzei Wiślanej jest bardzo dobrze utwardzony i wprowadza nas w niesamowity, leśny klimat i kontakt z naturą. Jest to trasa dostosowana zarówno dla kolaży, jak i amatorów jazdy rowerowej. Dodatkowo jest ona dużym ułatwieniem dla lokalnych mieszkańców. Dużo bezpieczniej mogą teraz przemieszczać się po Mierzei Wiślanej, unikając korków. Jeśli marzy nam się urlop nad Bałtykiem i przejażdżki rowerowe, nie musimy martwić się o sprzęt. Biorąc pod uwagę, że nie każdy z nas posiada rowery, lub niekoniecznie ma możliwość przywiezienia ich ze sobą na urlop, znaleźliśmy idealne miejsce! Najlepszy hotel nad morzem, hotel przy samej plaży, White Resort. Wzdłuż morza równolegle biegną i droga rowerowa i promenada spacerowa. Droga rowerowa wzdłóż morza to jedna z większych atrakcji Krynicy Morskiej.

White Resort

White Resort w Krynicy Morskiej, to hotel przy samym morzu i bardzo blisko ścieżki rowerowej R10. To właśnie w tym hotelu znajduje się całoroczna wypożyczalnia rowerów w Krynicy Morskiej. Decydując się na ten hotel nad Bałtykiem, mamy blisko na plaże, do centrum miasta i do wielu atrakcji turystycznych. Przekonajcie się jaka piękna jest Krynica Morska i poznajcie ją na rowerze! Nie ma nic lepszego dla naszego zdrowia i samopoczucia, jak aktywność fizyczna nad polskim morzem.  Jeśli nie dla Ciebie jest wstawanie rano i bieganie po plaży, koniecznie musisz pojeździć rowerem na Mierzei Wiślanej. Zakochasz się nie tylko w okolicy, ale i przekonasz się do tej formy spędzania wolnego czasu. Wymień karnet na siłownie na wypad nad morze. Po co ćwiczyć w zatłoczonych czterech ścianach, jak można zrobić wielką przysługę dla zdrowia. Przede wszystkim w White Resort Krynica Morska jest jest całoroczna wypożyczalnia rowerów.

Krynica Morska

Z pewnością Krynica Morska jest wyjątkowym, nadmorskim miastem. Co roku przyciąga ona wielu turystów, którzy regularnie tu powracają. Ścieżki rowerowe w okolicy cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego. Trasa rowerowa r10 jest naprawdę wyjątkowa. Dokładnie tak samo jak cała Mierzeja Wiślana. Poznaj faunę i florę Krynicy Morskiej, a bez wątpienia będzie to Twoja ulubiona trasa na rower. Najlepszy hotel w Krynicy Morskiej, hotel przy plaży, najlepsza restauracja w Krynicy Morskiej i bliskość ścieżek rowerowych… Może być jeszcze lepiej? Czekamy jeszcze tylko na Twoją rezerwację i ruszamy w trasę rowerem. Nie czekaj, zapytaj o swój termin jeszcze dziś.