krynica morska plażaWczasy nad Morzem Bałtyckim

krynica morska port jachtowy 2Wczasy nad Morzem Bałtyckim w Krynicy Morskiej nad Zatoką Gdańską i Zalewem Wiślanym. Krynica Morska to z pewnością najmniejsze miasto w Polsce starające się obecnie o status uzdrowiska. Przede wszystkim szerokie plaże, czyste powietrze, dookoła las sosnowy porastający ponad 90 % Mierzei Wiślanej. Krynica Morska to idealne miejsce dla alergików i chorych na drogi oddechowe. Czyste powietrze bogate w jod, brak pylenia kwiatów i traw, dookoła ok 120-150 letni las sosnowy. Krynica Morska to typowa miejscowość wczasowa nad samym Morzem Bałtyckim otoczona z dwóch stron wodami Zalewu Wiślanego i Zatoki Gdańskiej.

Krynica Morska dziki

Dziki w Krynicy Morskiej

Przede wszystkim nasz hotel położony jest nad samym morzem, do plaży mamy 60 metrów. Hotel jest przyjazny dla rodzin z dziećmi, dysponuje pokojami 2+1, 2+1, mamy też pokoje rodzinne maksymalnie dla 6 osób oraz apartamenty studio. Zarówno pokoje jak i hotel są wygłoszone. Wygłoszenie pomiędzy pokojami wynosi 52 db, drzwi 44 db, okna 38 db. Na podłodze gruba wełniana antyalergiczna wykładzina 10 mm.położona na elastycznej wygłuszającej ( 37 db) piance grubości 6,7 mm.

Z pewnością hotel czynny cały rok, zapraszamy na urlopy, wczasy, wakacje, kolonie, zimowiska, na sylwestra, na zaręczyny nad morzem.

hotel nad morzem przyjazny dzieciom

hotel przyjazny dla rodzin z dziećmi

Krynica Morska hotel nad morzem

krynica morska hotel

Dlatego do dyspozycji mamy też tani klimatyzowany pensjonat Joker w centrum Krynicy blisko portu jachtowego.

Wczasy nad Morzem Bałtyckim

Zadzwoń i zarezerwój. Na pewno do nas wrócisz. Przede wszystkim noclegi nad samym morzem. Z pewnością pokoje z widokiem na morze. Poza tym najładniejszy widok na morze.

Noclegi w Krynicy