Krynica Morska hotele

Hotele Krynica Morska, przede wszystkim  noclegi nad morzem

Orły Gastronomii

Orły Gastronomii

Krynica Morska hotele blisko morza w województwie Pomorskim. Przede wszystkim Krynica Morska położona na Mierzei Wiślanej otoczona z dwóch stron wodami, z jednej Morze Bałtyckie i Zatoka Gdańska a z drugiej Zalew Wiślany. Z pewnością Krynica Morska to znana miejscowość turystyczna, liczna baza hoteli, pensjonatów, willi, ośrodków wczasowych i kwater prywatnych. Przede wszystkim niektóre hotele położone są nad samym morzem, z pokoi widać morze i las. Hotel w Krynicy Morskiej położony najbliżej morza to hotel White, do morza ma zaledwie 60 m. Przede wszystkim hotel stoi na skraju stu pięćdziesięcioletniego lasu, a od morza hotel oddziela 50 metrów szerokości lasku  czterdziestoletniego.

 

 

krynioca morska hotele

krynica morska

Krynica Morska hotele

Podsumowując hotel posiada komfortowe pokoje dwuosobowe i pokoje dwuosobowe z dostawką dla trzeciej osoby. Przede  wszystkim mamy też pokoje czteroosobowe, pokoje rodzinne dla nawet sześciu osób i dwupokojowe apartamenty studio. Z pewnością większość pokoi ma balkony i widok na morze. Hotel posiada dwie windy i monitorowany parking. Przede wszystkim 80 metrów od hotelu znajduje się aquapark, do centrum mamy zaledwie 500 m. Tu też po drugiej stronie Mierzei Wiślanej mamy port jachtowy i molo. Tam też jest mnóstwo restauracji, kawiarni, barów, jest spożywczy market i największy w Polsce liczący ok. dziesięciu tysięcy metrów kwadratowych stały plac zabaw dla dzieci. Z portu jachtowego odpływają statki na rejsy po Zalewie Wiślanym i do Fromborka, gdzie można zwiedzić muzeum Kopernika i Katedrę.

Przede wszystkim z Krynicy Morskiej mamy ok. 15 km. do granicy z Obwodem Kaliningradzkim. Można tam dojechać drogą do Piasków i dalej plażą na piechotę do samej granicy. Tu też można pójść z Krynicy Morskiej szeroką plażą wzdłuż morza. Przede wszystkim plaża w Krynicy Morskiej jest czysta długa i szeroka.

Turystyka

Krynica Morska

Latarnia morska  z pewnością jest udostępniona do zwiedzania

Miejscowość posiada pola biwakowe, kempingi, ośrodki wczasowe oraz przede wszystkim hotele. W sezonie połączenie statkami żeglugi przybrzeżnej z Tolkmickiem, Elblągiem i Fromborkiem.

W Krynicy Morskiej zorganizowano letnie kąpielisko morskie o długości 1950 m, którego sezon kąpielowy ustalono od 24 czerwca do 31 sierpnia[23].

Lista turystycznych miejsc w Krynicy Morskiej:

krynica morska

Krynica Morska hotele

noclegi krynica morska

hotel krynica morska

Krynica Morska hotele