Artykuły - Krynica Morska

Znajdziesz tutaj teksty związane z Krynicą Morską
krynica morska, Hotele w Krynicy Morskiej
8 Kwi

Krynica Morska hotele blisko morza

Krynica Morska hotele blisko morza

krynica morska noclegi blisko morza

Krynica Morska hotele blisko morza i plaży

Przede wszystkim Krynica Morska to hotele blisko morza z widokiem na morze. Zapraszamy serdecznie do wydaje się że najlepszej lokalizacji w Krynicy Morskiej, do White Resort na noclegi nad samym Morzem Bałtyckim. Z pewnością przestronne i komfortowe pokoje 60 m. od plaży, obok restauracyjki i aquapark, do drogi rowerowej 50 m. Rowery będzie można wypożyczyć w hotelu.

Hotele nad morzem

Hotele nad samym morzem w Krynicy Morskiej zapraszają przez cały rok na noclegi z Wyżywieniem. Można też zamówić noclegi ze śniadaniem. Z pobliskich hoteli i apartamentów do morza jest średnio 100 m. Z pewnością najbliżej morza położony jest White Resort. Do plaży w linii prostej ma zaledwie 60 m. W hotelu można wypożyczyć rowery miejskie, trekkingowe, młodzieżowe i elektryczne. Tuz obok przebiega nowa ścieżka rowerowa dłógośći ok 25 km. Jest też nowa i oświetlona promenada spacerowa dłógości ok. 1500 m. biegnąca wzdłóż morza. Można pójść na spacer dalej po ścieżce dla rowerów. Idąc lub jadąc rowerem na wschód dojdziemy do granicy z Obwodem Kaliningradzkim. Idąc na zachód promenadą, później ścieżką rowerową, dalej ścieżkami po lesie można dojść do realizowanego właśnie przekopu. Przekop Mierzei Wiślanej budzi wiele kontrowersji. Jak zwykle są zwolennicy jak i przeciwnicy przekopu. Ale niewątpliwie przekop Mierzei już jest atrakcją turystyczną. Znaczna część Gości wybiera odwiedzenie miejsca przekopu. Idą w miejsce przekopu pieszo, jadą rowerem albo jadą samochodem i stawiają samochód przed samym przekopem na przygotowanym parkingu. Parking został zrobiony przede wszystkim dla Turystów chcących zobaczyć przekop z bliska. Na pewno po przekopaniu Mierzei coś się zmieni, w którą stronę zobaczymy ale mam nadzieje że na lepsze.

Krynica Morska hotele blisko morza

Chcesz zarezerwować hotel nad samym morzem ? z pewnością chciałbyś widzieć morze z okna pokoju. Zrób rezerwację już dziś a na pewno do nas wrócisz. Podsumowując, z pewnością mamy najlepszą lokalizację nad samym morzem.

Krynica Morska hotel

krynica morska