Krynica Morska hotele nad morzem dla dzieci.

Hotele nad morzem dla dzieci Krynica Morska

Hotele Krynica Morska

Hotele nad morzem

Krynica Morska hotele nad morzem dla dzieci na wakacje, wczasy czy urlop z dziećmi.  White to przede wszystkim nowy hotel położony 60 metrów od morza przyjazny dla rodzin z małymi dziećmi. Dlatego hotel został do tego celu specjalnie wygłuszony aby nie było słychać głosów dzieci w pokojach sąsiadujących. Jedno dziecko do 3 lat na pokój nie płaci. Dlatego też oprócz pokoi dwuosobowych niemal w każdym pokoju dwuosobowym jest dostawka w formie rozkładanej sofy 90 x 190 cm. Mamy też pokoje czteroosobowe 2+2, pokoje rodzinne maksymalnie dla sześciu osób i apartamenty studio. Przede wszystkim mamy pokoje z balkonami i z widokiem na morze. W pokojach minibar, czajnik i filiżanki, sejf. w łazience suszarka do włosów. Pokoje dwuosobowe mają po 25 m2.

Willa Joker to klimatyzowany niedrogi hotel- pensjonat w centrum Krynicy Morskiej z widokiem na Zalew Wiślany. Z pensjonatu do morza jest 600 m a do Zalewu 200 m. Obok pensjonatu przystań jachtowa i bajko land dla dzieci. W centrum znajdziecie tanie noclegi blisko morza.  Tanie pensjonaty w centrum na ul. Nowej to skupisko kilkunastu tanich pensjonatów w samym centrum Krynicy. Tu zawsze znajdziecie coś niedrogiego dla siebie i dla rodzin z dziećmi.

hotel krynica morska

hotel nad morzem Krynica morska

Podsumowując:

Krynica Morska  stara się obecnie o status uzdrowiska. Odbyły się już pierwsze ekspertyzy potwierdzające walory uzdrowiskowe Krynicy Morskiej. Z pewnością najlepsze parametry i najczystsze powietrze mają tereny wzdłuż plaży Zatoki Gdańskiej. To właśnie nad same morze zapraszamy rodziny z małymi dziećmi . To nad samym morzem jest najwięcej jodu w powietrzu a powietrze jest najbardziej czyste. Ok. godziny 22 okolice plaż pustoszeją i robi się tu cicho i spokojnie. Wszelkie zabawy, dansingi, dyskoteki czy karaoke odbywają się w centrum Krynicy. Po godzinie 2 zamykane są również okoliczne restauracyjki.

Najbliżsi sąsiedzi White hotelu to hotel Continental i Apartamenty Sun&Snow, obok również Albatros. Ale to właśnie White ma najbliżej do morza i plaży w całej Krynicy Morskiej.

ZAPRASZAMY CAŁY ROK.

Hotele Krynica Morska

Krynica Morska atrakcje

Statek dla dzieci.

Noclegi Krynica Morska

Hotele Krynica Morska

Krynica Morska atrakcje turystyczne