Krynica Morska hotele nad morzem dla dzieci.

Hotele nad morzem dla dzieci Krynica Morska

Krynica Morska hotele nad morzem dla dzieci na wakacje, wczasy czy urlop z dziećmi.  White to przede wszystkim nowy hotel położony 60 metrów od morza przyjazny dla rodzin z małymi dziećmi. Dlatego hotel został do tego celu specjalnie wygłuszony aby nie było słychać głosów dzieci w pokojach sąsiadujących. Jedno dziecko do 3 lat na pokój nie płaci. Dlatego też oprócz pokoi dwuosobowych niemal w każdym pokoju dwuosobowym jest dostawka w formie rozkładanej sofy 90 x 190 cm. Mamy też pokoje czteroosobowe 2+2, pokoje rodzinne maksymalnie dla sześciu osób i apartamenty studio. Przede wszystkim mamy pokoje z balkonami i z widokiem na morze. W pokojach minibar, czajnik i filiżanki, sejf. w łazience suszarka do włosów. Pokoje dwuosobowe mają po 25 m2.

Willa Joker to klimatyzowany niedrogi hotel- pensjonat w centrum Krynicy Morskiej z widokiem na Zalew Wiślany. Z pensjonatu do morza jest 600 m a do Zalewu 200 m. Obok pensjonatu przystań jachtowa i bajko land dla dzieci. W centrum znajdziecie tanie noclegi blisko morza.  Tanie pensjonaty w centrum na ul. Nowej to skupisko kilkunastu tanich pensjonatów w samym centrum Krynicy. Tu zawsze znajdziecie coś niedrogiego dla siebie i dla rodzin z dziećmi.

Podsumowując:

Krynica Morska  stara się obecnie o status uzdrowiska. Odbyły się już pierwsze ekspertyzy potwierdzające walory uzdrowiskowe Krynicy Morskiej. Z pewnością najlepsze parametry i najczystsze powietrze mają tereny wzdłuż plaży Zatoki Gdańskiej. To właśnie nad same morze zapraszamy rodziny z małymi dziećmi . To nad samym morzem jest najwięcej jodu w powietrzu a powietrze jest najbardziej czyste. Ok. godziny 22 okolice plaż pustoszeją i robi się tu cicho i spokojnie. Wszelkie zabawy, dansingi, dyskoteki czy karaoke odbywają się w centrum Krynicy. Po godzinie 2 zamykane są również okoliczne restauracyjki.

Najbliżsi sąsiedzi White hotelu to hotel Continental i Apartamenty Sun&Snow, obok również Albatros. Ale to właśnie White ma najbliżej do morza i plaży w całej Krynicy Morskiej.

ZAPRASZAMY CAŁY ROK.

Hotele Krynica Morska

Krynica Morska atrakcje

Statek dla dzieci.

Noclegi Krynica Morska

Hotele Krynica Morska

Krynica Morska atrakcje turystyczne