Wypożyczalnia rowerów

Wypożyczalnia rowerów Krynica Morska

Wypożyczalnia rowerów Krynica Morska

White Hotel zaprasza do jedynej całorocznej wypożyczalni rowerów w Krynicy Morskiej położonej przy drodze rowerowej R10 i blisko wejścia na plażę nr 24. W ofercie mamy rowery miejskie, trekkingowe i rowery elektryczne. Dla dzieci i młodzieży mamy rowery młodzieżowe i foteliki montowane na bagażnik dla dzieci do 22 kg. Mamy w sumie 32 rowery.

Droga Rowerowa R10.

Droga Rowerowa R10
Droga Rowerowa

Wypożyczalnia rowerów

Tuż obok wypożyczalni rowerów biegnie ścieżka rowerowa R10. W stronę granicy ścieżka biegnie lasem i ma długość 15 km. A drugą stronę droga biegnie przy samej plaży i do przekopu Mierzei Wiślanej jest ok. 10 km.  To można zjechać ze ścieżki i pojeździć po nabrzeżu przekopu a nawet po falochronach. Dalej droga R10 prowadzi przez Stegnę du ujścia Wisły, dalej do Gdańska a nawet do Szczecina. Są też ścieżki rowerowe po wałach Wisły.

Promenada spacerowa od strony Zalewy Wiślanego
Promenada spacerowa i ścieżka rowerowa na koronie wału przeciwpowodziowego od strony Zalewu Wiślanego.

Tu też jest ścieżka rowerowa na nowym wale przeciwpowodziowym od strony Zalewu Wiślanego. Nareszcie 2 lata temu w Krynicy wykonano nowy wał przeciwpowodziowy i na koronie wału zrobiono promenadę spacerową połączoną ze ścieżka rowerową. Poza tym promenada ma długość ok 4 km, szerokość ok 3 m, nawierzchnia jest asfaltowa.

Wypożyczalnia rowerów

Promenada spacerowa.

Tu te wzdłuż ścieżki rowerowej prowadzi promenada spacerowa. Przede wszystkim długość oświetlonej promenady to ok. 1500 m. Niewątpliwie dalej można też pójść na spacer po ścieżce rowerowej zachowując ostrożność, gdyż tu jeździ dużo rowerzystów. Nie jednokrotnie spotkałem turystów którzy pieszo wybrali się z Krynicy Morskiej do granicy z Obwodem Królewieckim i pokonali 15 km w jedna stronę. Latem promenada jest pełna Turystów a i dalej na ścieżkach rowerowych też jest tłoczno.

Wypożyczalnia rowerów Krynica Morska