Opublikowane przez: Damian Pedrycz
Kategoria: noclegi krynica morska Noclegi w Krynicy Morskiej blisko morza Uncategorized
noclegi krynica morska

Noclegi Krynica Morska hotele

Noclegi Krynica Morska hotele, White Resort.

Krynica Morska noclegi w hotelach nad samym morzem z pewnością cieszą się dużym powodzeniem wśród Turystów. Turyści przyjeżdżający nad morze zdecydowanie preferują hotele położone jak najblizej morza. Z pewnością na to praktyczne, chociażby dlatego że nie trzeba na plażę jechać samochodem i szukać parkingu. Poza tym wybierając się na plaże z dziećmi zawsze jest mnóstwo rzeczy do zabrania które to mogą się przydać. Również jeżeli by się wydarzyło cokolwiek innego to zawsze łatwiej jest przyjśc do hotelu odległego zaledwie o parę metrów od plaży. Będąc w hotelu przy samej plaży można też w każdej chwili pójść na spacer po plaży czy pójść poszukać bursztynu.

Hotel Krynica Morska

Krynica Morska porty.

W Krynicy Morskiej są dwa porty rybackie i jeden port jachtowy. Jak widać na zdjęciu powyżej jachty nie mieszczą się już w porcie jachtowym i cumują pomiędzy łodziami rybackimi w porcie rybackim. W latach 2019-2020 przy okazji robienia nowego wału przeciwpowodziowego zrobiono na jego koronie ścieżkę rowerową. Przy okazji też poprawiono nabrzeże portu rybackiego od strony Zalewu Wiślanego.

White Resort

Położony nad samym morzem blisko centrum Krynicy Morskiej. To nowy i nowoczesny, jak i inne sąsiednie hotele i apartamenty u zbiegu ulic Korczaka i Przyjaźni przy rondzie i głównym wejściu na plażę nr. 24. Plaża w tym miejscu jest latem strzeżona przez ratowników i ma bardzo łagodne zejście do morza.

Damian Pedrycz