Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/wordpress-firewall/wordpress-firewall.php on line 245

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/wordpress-firewall/wordpress-firewall.php on line 245
Krynica Morska hotele - Noclegi w Krynicy Morskiej

Artykuły - Krynica Morska

Znajdziesz tutaj teksty związane z Krynicą Morską
krynica morska, Hotele w Krynicy Morskiej
4 Mar

Krynica Morska hotele

Krynica Morska hotele

Krynica Morska hotele blisko morza w województwie Pomorskim. Krynica Morska położona na Mierzei Wiślanej otoczona z dwóch stron wodami, z jednej Morze Bałtyckie i Zatoka Gdańska a z drugiej Zalew Wiślany. Krynica Morska to znana miejscowość turystyczna, liczna baza hoteli, pensjonatów, willi, ośrodków wczasowych i kwater prywatnych. Niektóre hotele położone są nad samym morzem, z pokoi widać morze i las. Hotel w Krynicy Morskiej położony najbliżej morza to hotel White, do morza ma zaledwie 60 m. Hotel stoi na skraju stu pięćdziesięcioletniego lasu, a od morza hotel oddziela 50 metrów szerokości lasku  czterdziestoletniego.

krynioca morska hotele

krynica morska

Hotel posiada komfortowe pokoje dwuosobowe i pokoje dwuosobowe z dostawką dla trzeciej osoby. Mamy tez pokoje czteroosobowe, pokoje rodzinne dla nawet sześciu osób i dwupokojowe apartamenty studio. Większość pokoi ma balkony i widok na morze. Hotel posiada dwie windy i monitorowany parking. 80 metrów od hotelu znajduje się aquapark, do centrum mamy zaledwie 500 m. Po drugiej stronie Mierzei Wiślanej mamy port jachtowy i molo. Tam też jest mnóstwo restauracji, kawiarni, barów, jest spożywczy market i największy w Polsce liczący ok. dziesięciu tysięcy metrów kwadratowych stały plac zabaw dla dzieci. Z portu jachtowego odpływają statki na rejsy po Zalewie Wiślanym i do Fromborka, gdzie można zwiedzić muzeum Kopernika i Katedrę.

Z Krynicy Morskiej mamy ok 15 km. do granicy z Obwodem Kaliningradzkim. Można tam dojechać drogą do Piasków i dalej plażą na piechotę do samej granicy. Można też pójść z Krynicy Morskiej szeroką plażą wzdłuż morza. Plaża w Krynicy Morskiej jest czysta długa i szeroka.

Turystyka

Latarnia morska jest udostępniona do zwiedzania

Miejscowość posiada pola biwakowe, kempingi, ośrodki wczasowe oraz hotele. W sezonie połączenie statkami żeglugi przybrzeżnej z Tolkmickiem, Elblągiem i Fromborkiem.

W Krynicy Morskiej zorganizowano letnie kąpielisko morskie o długości 1950 m, którego sezon kąpielowy ustalono od 24 czerwca do 31 sierpnia[23].

Lista turystycznych miejsc w Krynicy Morskiej: