Opublikowane przez: Damian Pedrycz
Kategoria: hotel krynica morska hotele krynica morska hotele w krynicy morskiej krynica morska Krynica Morska apartamenty studio Krynica Morska atrakcje turystyczne krynica morska hotel krynica morska hotele Krynica Morska hotele blisko morza Krynica Morska hotele nad morzem dla dzieci Krynica Morska hotele noclegi blisko morza krynica morska majówka Krynica Morska nocleg blisko morza krynica morska nocleg>krynica morska noclegi>krynica morska noclegi Krynica Morska noclegi blisko morza Krynica Morska noclegi dla rodzin z dziećmi krynica morska pensjonaty>krynica morska pensjonaty Krynica Morska tanie noclegi poza sezonem krynica morska wakacje noclegi krynica morska noclegi nad morzem Uncategorized
Krynica Morska hotele, noclegi nad morzem

KRYNICA MORSKA

Hotele Krynica Morska

Krynica Morska jest znanym kurortem leżącym na Mierzei Wiślanej między otwartym Morzem Bałtyckim i Zalewem Wiślanym. Od północy otacza ją Zatoka Gdańska. Łagodnie obniżające się dno morskie stwarza doskonałe warunki do kąpieli. Fale morskie uatrakcyjniają kąpiel a wolniejsza wymiana wód powoduje, że jej temperatura jest znacznie wyższa. Po stronie Zalewu Wiślanego jest molo, przystań rybacka, jachtowa i żeglugi pasażerskiej. Kursujące tam statki pasażerskie oferują wycieczki do Fromborka, Elbląga i Kaliningradu. Krynica to również nadmorskie plaże kilkudziesięciometrowej szerokości z miłym dla stóp piaskiem. Na których to podczas spacerów można spotkać okazałe kamienie morskie zwane jantarem lub bursztynem.

hotel przyjazny dla rodzin z dziećmi

Krynica Morska liczy sobie obecnie 1248 mieszkańców i zajmuje obszar równy 10.204 ha.

Znaczną część terenów Krynicy Morskiej zajmują lasy głównie to bory sosnowe, w których sporo jest dębów, buków i osik. W okolicy Przebrna stanowią relikt dawnego lasu mierzejowego i uznane są za rezerwat. W lasach tych można spotkać dziki, sarny i jelenie. Zbiorniki wodne są miejscem odpoczynku i żerowania dla wielu ptaków podczas ich wiosennych i jesiennych wędrówek. Znaczną część terenów Krynicy Morskiej zajmują lasy głównie to bory sosnowe, w których sporo jest dębów, buków i osik. W okolicy Przebrna stanowią relikt dawnego lasu mierzejowego i uznane są za rezerwat. W lasach tych można spotkać dziki, sarny i jelenie a zbiorniki wodne są miejscem odpoczynku i żerowania dla wielu ptaków.

krynica Morska

Z pewnością w Krynicy Morskiej każdy stosownie do nastroju znajdzie przestrzeń do wypoczynku w samotności, rozrywki i zabawy w gronie przyjaciół. Z pewnością  i do indywidualnego spotkania z bogactwem form życia przyrody. Baza noclegowa i gastronomiczna pozwala na przyjęcie dużej liczby gości chcących spędzić urlop w Krynicy Morskiej. Dlatego każdy znajdzie tu nocleg o odpowiadającym mu standardzie, liczne ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty, kwatery prywatne, pola namiotowe i campingowe. Także najwybredniejszy smakosz może zaspokoić swoje potrzeby w restauracjach, barach, punktach gastronomicznych, punktach  specjalizujących się w obiadach domowych.

Dlatego obecnie niemało troski o wypoczywających wykazują władze samorządowe Krynicy Morskiej,  tego urokliwego miasteczka, organizując różne imprezy kulturalne i sportowe. Dlatego też można uczestniczyć w regatach jachtów po Zalewie Wiślanym, brać udział w turniejach piłki plażowej a przede wszystkim korzystać ze słońca. Tu też obecna Rada Miasta Krynicy Morskiej aktualnie podejmuje przedsięwzięcia inwestycyjne zmierzające do poprawy infrastruktury. Pozwala ona na podniesienie standardu usług turystycznych oraz dających możliwość korzystania z odpoczynku w okresie całego roku.

Jak dojechać do Krynicy Morskiej ?

Oczywiście najwygodniej z pewnością samochodem. Jeżeli jednak nie posiadacie własnego środka transportu proponujemy dojazd pociągiem do Elbląga lub Gdańska, a dalej autobusem PKS.
Z pewnością watro też sprawdzić bezpośrednie dalekosiężne połączenia autobusowe. W sezonie letnim wiele przewoźników uruchamia kursy bezpośrednio do Krynicy Morskiej np. PKS Radom, PPKS Warszawa, Polski Express

Życzymy miłej podróży i do zobaczenia w Krynicy Morskiej.

Krynica Morska hotele nad morzem.

Hotele nad samym morzem zapraszają na wakacje.

Krynica Morska noclegi.

Noclegi w Krynicy Morskiej blisko morza. Willa Joker, pokoje z klimatyzacją.

Gdzie najlepiej nad morze ?

Z pewnością nad morze najlepiej do Krynicy Morskiej położonej na Mierzei Wiślanej. Przede wszystkim hotele zbudowano przy samej plaży.
Damian Pedrycz