Opublikowane przez: Damian Pedrycz
Kategoria: Autostradą nad morze Gdzie nad morze blisko Warszawy gdzie nad morze z dzieckiem Gdzie nad morze z dziećmi hotel krynica morska
Noclegi nad morzem Krynica Morska Hotel White

Nowoczesny hotel Krynica Morska

Nowoczesny hotel Krynica Morska, hotel nad morzem, hotel nad samym morzem, hotel przy samej plaży, noclegi nad morzem.

W Krynicy Morskiej w ostatnich latach wybudowano kilka nowych hoteli i apartamentów położonych nad samym morzem i blisko centrum. U zbiegu ulic Korczaka i Przyjaźni, blisko ronda i wejścia na plażę nr 24, powstało nowe centrum noclegowe w Krynicy Morskiej. Z pewnością jest to największe skupisko nowych hoteli i apartamentów w Krynicy. W sumie jest tu ok. 1300 nowych i nowoczesnych miejsc noclegowych. Ostatnio wybudowano tu dwa hotele w standardzie czterech gwiazdek. Pokoje ja obszerne , dobrze wyposażone, przeważnie z klimatyzacją i z balkonami a do tego przeważnie z widokiem na morze.

White Resort

Przede wszystkim nowoczesny i nowy resort w centrum Krynicy położony przy samej plaży. Jest to też przepiękny ogród z alejkami spacerowymi, z ławeczkami i altankami do wypoczynku dla dorosłych. Na trawie latem stoją leżaki gdzie w zaciszy można się opalić. W ogrodzie jest też plac zabaw dla dzieci gdzie z pewnością  główną atrakcją jest dwupokładowy statek piracki Biała Perła. Statek ma 8 m długości, dwa pokłady, kubryk, dwa maszty z żaglami, leżak, dwa koła sterowe i lornetki. Na statek prowadzi 5 różnych wejść w różnym stopniu utrudnień, niektórymi z nich można też ze statku zejść. Dodatkowo jest zjeżdżalnia dla dzieci i rura strażacka do zjeżdżania. Obok stoi podwójna huśtawka i dwie trampoliny. Dzieci mogą też biegać po trawie. Ogród j plac zabaw są tylko dla Gości hotelu. Na statek mogą wejść dzieci powyżej 3 lat i tylko samodzielnie bez pomocy dorosłych. Poza tym do ogrodu nie mogą wchodzić żadne zwierzęta.

Noclegi Krynica Morska

Hotele Krynica Morska

Krynica Morska

Damian Pedrycz