Opublikowane przez: Damian Pedrycz
Kategoria: Krynica Morska apartamenty studio krynica morska hotele nad samym morzem krynica morska nocleg>krynica morska noclegi krynica morska noclegi
Krynica Morska | Noclegi w Krynicy Morskiej

Apartamenty nad morzem

Apartamenty White Resort Krynica Morska nad morzem cieszą się bardzo dużą popularnością. Jednak co muszą one posiadać, żebyśmy to właśnie na ten konkretny apartament nad Bałtykiem się zdecydowali? Pojeździliśmy trochę po pomorzu i wybraliśmy najlepszy naszym zdaniem apartament nad polskim morzem. Najważniejsze dla nas było to, żeby był to apartament blisko morza, apartament z klimatyzacją i apartament z wyżywieniem. Wybraliśmy więc kilka obiektów i spędziliśmy w nich nasze wolne weekendy. Który najbardziej przypadł nam do gustu? Przekonajcie się sami! Zapraszamy do przeczytania naszej opinii.

Hotele Krynica Morska

Hotele w Krynicy Morskiej, to przede wszystkim hotele nad samym morzem skusiły nas do wyboru apartamentu właśnie w tej okolicy. Od samego początku byliśmy zauroczeni niesamowitą fauną i florą. Zdecydowanie Krynica Morska wylądowała na pierwszym miejscu naszej listy, pod względem lokalizacji. Pozostało tylko wybrać obiekt. My zdecydowaliśmy się na White Resort, hotel w Krynicy Morskiej, hotel najbliżej plaży. Jak się okazało, był to najlepszy wybór, jakiego mogliśmy dokonać. Ten nadmorski hotel, a konkretnie wybrany przez nas apartament, spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Co mnie bardzo zaskoczyło, to jedzenie. Zdecydowanie najlepsza restauracja w Krynicy Morskiej znajduje się właśnie w hotelu White Resort. Opcja pakietu z wyżywieniem to bardzo duże ułatwienie. Nie musieliśmy martwić się o zakupy, czy gotowanie, a jedzenie było naprawdę najwyższej jakości. White Resort Krynica Morska czynny jest cały rok.

Wakacje z dziećmi

Wakacje z dziećmi w tym obiekcie to z pewnością czysta przyjemność. My co prawda podróżujemy we dwoje, natomiast jeśli mielibyśmy wybrać się na rodzinny urlop, to właśnie do White Resort. Ten hotel nad morzem, Hotel w Krynicy Morskiej znajduje się w doskonałej lokalizacji i posiada wiele udogodnień. Są to miedzy innymi : całoroczna wypożyczalnia rowerów, doskonała restauracja, duży ogród z placem zabaw dla dzieci. Zdecydowanie ze wszystkich apartamentów nad morzem, to właśnie apartament w hotelu White Resort najbardziej przypadł nam do gustu i z pewnością wrócimy tu jeszcze nie raz. Z całego serca polecamy ten hotel przy samej plaży w Krynicy Morskiej zarówno parom, jak i rodzicom z dziećmi. Każdy tutaj znajdzie coś dla siebie.

Damian Pedrycz