Opublikowane przez: Damian Pedrycz
Kategoria: hotele w krynicy morskiej krynica morska Krynica Morska apartamenty studio Krynica Morska atrakcje turystyczne krynica morska hotel nad samym morzem krynica morska hotele Krynica Morska hotele noclegi blisko morza krynica morska majówka krynica morska noclegi z widokiem na morze krynica morska pensjonaty krynica morska wakacje Noclegi w Krynicy Morskiej blisko morza
gdzie najlepiej nad morze

Noclegi w Krynicy Morskiej blisko morza

Noclegi w Krynicy Morskiej blisko morza

Przede wszystkim polecam nocleg Krynica Morska blisko morza, zapraszamy do Krynicy Morskiej na noclegi nad samym morzem w nowym resorcie White. Za płotem nowo wybudowana ścieżka rowerowa długości ok. 20 km. Już  mamy własne rowery do wypożyczenia zarówno elektryczne jak i standardowe. Po sezonie pewnością tanie noclegi blisko morza w Krynicy Morskiej to klimatyzowany pensjonat Willa Joker położony w centrum Krynicy. Z pensjonatu do centrum 50 m. do morza 600 m. drogą lub przez las. Noclegi Krynica Morska nad samym morzem to przede wszystkim  najlepszy wybór na wakacje nad morzem.

Hotele Krynica Morska nad morzem

Hotele nad samym morzem to z pewnością najlepszy wybór na wakacje, wczasy czy na urlop nad morzem. Przede wszystkim White Resort oferuje noclegi z całodziennym wyżywieniem nad samym morzem. Hotel stoi na skraju starego 150 letniego lasu sosnowego w Park Krajobrazowym Mierzeja Wiślana. Mierzeja Wiślana to przede wszystkim 80 % lasów przeważnie sosnowych, w lesie mnóstwo leśnych ścieżek idealnych na spacery i rowery. Wzdłuż morza nowa promenada spacerowa ciesząca się dużym powodzeniem wśród Turystów. Również ścieżki rowerowe zarówno do granicy z Rosją i do przekopu Mierzei Wiślanej są bardzo popularne dla rowerzystów i dla spacerowiczów.

Noclegi Krynica Morska

Noclegi Krynica Morska nad samym morzem w przedwojennym nadmorskim kurorcie cieszą się od dawna dużym powodzeniem szczególnie na wakacje. Z pewnością całe polskie wybrzeże w wakacje jest oblegane przez Turystów. Krynica Morska cieszy się powodzeniem również ze względu na mniejsze odległości dla Gości z Warszawy czy ze Śląska. W Parku Krajobrazowym „Mierzeja Wiślana” i jego otulinie stwierdzono występowanie:

■ 884 taksonów roślin naczyniowych (m. in. 100 gat. z Czerwonej Listy roślin naczyniowych Pomorza Gdańskiego, w tym 1 krytycznie zagrożony i 4 wymierające oraz 53 gatunki chronione, w tym 1 ważny dla Wspólnoty Europejskiej), co stanowi niemal 30% flory krajowej . Przede wszystkim  ponad 100 gat. mszaków,  ponad 200 gat. porostów i  290 gat. ptaków (274 objęte ochroną). Do tego  41 gatunków ssaków (20 podlega ochronie),  7 gat. płazów ,5 gat. gadów i  liczba gatunków grzybów, glonów i bezkręgowców nie jest jeszcze dokładnie znana.

    Z pewnością charakterystyczną cechą środowiska przyrodniczego Parku jest strefowy układ siedlisk i zbiorowisk roślinnych, ściśle związany z geologicznymi właściwościami Mierzei Wiślanej. Są to z pewnością najlepsze miejscówki w Krynicy.

Damian Pedrycz