Opublikowane przez: Damian Pedrycz
Kategoria: Atrakcje Atrakcje | Krynica Morska bursztyn krynica morska nocleg>krynica morska noclegi
Bursztyn Krynica Morska

Bursztyn Krynica Morska

Bursztyn Krynica Morska

Krynica Morska hotele nad morzem,  bursztyn

Ważnym aspektem jest bursztyn Krynica Morska hotele nad morzem blisko plaży. Z pewnością wybrzeże w Krynicy Morskiej to zaledwie część całego wybrzeża mierzei wiślanej. Przede wszystkim Mierzeja Wiślana ma około 96 km długości i 1–2 km szerokości. Podczas gdy tylko około 30 km przypada na odcinek Żuław Wiślanych, 56 km na odcinek oddzielający Zalew Wiślany od Zatoki Gdańskiej (w tym 30 km po stronie polskiej) do Cieśniny Piławskiej oraz ok. 10 km przypada na odcinek za Cieśniną Piławską do Lochstedt.

Krynica Morska Hotele

Przede wszystkim Krynica Morska hotele nad samym morzem to z pewnością najlepszy wybór na spędzenie wakacji nad samym morzem. Poza tym obok hoteli przebiega nowa promenada spacerowa wzdłuż samego morza. Tu też biegną ścieżki rowerowe po lesie wzdłuż plaży. W White Resort mamy wypożyczalnie rowerów miejskich, trekkingowych, dziecięcych i rowerów elektrycznych. Mamy w sumie 32 rowery. W hotelu jest też dostępna dla Gości z zewnątrz restauracja d dobrym jedzeniem. W sezonie restauracja czynna jest od godziny 8 do godziny 22. Dla Gości hotelowych proponujemy przede wszystkim noclegi z całodziennym wyżywieniem. Śniadania w sezonie podajemy w formie bufetu w godzinach od 8 do 11. Obiadokolacje w sezonie podajemy od godziny 15 do 18.

Gry Planszowe Krynica Morska – Black Cod Restaurant

Gry Planszowe Krynica Morska – Black Cod Restaurant. W Polsce cieszą się coraz większą popularnością. Towarzyszą nam przy rodzinnych spotkaniach, na imprezach ze znajomymi, czy też podczas nauki. Rozwijają nie tylko umysł, ale i uczą logicznego myślenia. Coraz częściej możemy znaleźć takie aktrakcje w restauracjach. Ta forma rozrywki stała się na tyle popularna, że coraz więcej lokali decyduje się na wprowadzenie do swojej oferty tego typu alternatywnej formy spędzania wolnego czasu.

Popularne gry planszowe w restauracji Krynica Morska

Popularyzacja gier planszowych urosła do niewyobrażalnej skali, a pandemia – w związku z kwarantanną i obowiązkiem spędzania większości czasu w czterech ścianach – dodatkowo nakręciła modę na tego typu rozrywkę. Restauracja w White Resort w Krynicy Morskiej, jest jedynym miejscem w okolicy, który oferuje spędzenie wolnego czasu w towarzystwie najlepszych i najpopularniejszych gier planszowych. Każdy znajdzie coś dla siebie. W ofercie znajdziemy gry planszowe dla dorosłych, dla dzieci, towarzyskie. Niewątpliwie w ostatnim czasie taka forma spędzania wolnego czasu przypadła do gustu nie tylko młodym. Badania wykazują, że coraz częściej po planszówki sięgają osoby w przedziale wiekowym 40-50lat.

Gry Planszowe Krynica Morska Black Cod Restaurant

Black Cod Restaurant to restauracja w obiekcie White Resort, która wychodzi naprzeciw potrzebom rynku. W Krynicy Morskiej znajduje się wiele obiektów noclegowych, jednak White Resort to obiekt przy plaży, który jako jedyny ma w swojej ofercie zarówno wypożyczalnie rowerów, jak i udostępnia gościom możliwość spędzenia deszczowego popołudnia w towarzystwie topowych gier planszowych.  Dodatkowo restauracja z grami planszowymi, to miejsce które daje gwarancję udanego wieczoru. Nudny wieczór ze znajomymi może zmienić się w ogromna dawkę emocji i przygód.

Atrakcje w Krynicy Morskiej

Atrakcje w Krynicy Morskiej poza sezonem letnim są bardzo mocno ograniczone. Popołudnia nie muszą jednak być nudne. Hotele przy plaży mogą zaoferować dużo więcej, niż piękny widok. Atrakcje na mierzei wiślanej poza sezonem letnim ograniczają się często do spacerów po plaży, jak i również molo. Warto później zregenerować siły i naładować baterię w jednej z najlepszych restauracji w Krynicy Morskiej, która oferuje świetne jedzenie, najlepsze grzane wino oraz gry planszowe w restauracji Krynica Morska dla każdej grupy wiekowej.

Krynica Morska Hotel przy plaży to jeden z najczęstszych wyborów na nasz urlop nad morzem.  Dlaczego akurat Hotel nad samym morzem w Krynicy Morskiej, lub Hotel na Mierzei Wiślanej? Odpowiedź jest tylko jedna. Wyjątkowe miejsce! Krynica Morska to jeden z najbardziej popularnych kierunków wakacyjnych. W sezonie letnim całe miasto tętni życiem. Otwarte są liczne stragany, bary, punkty gastronomiczne, całoroczne atrakcje turystyczne w Krynicy Morskiej. Coraz chętniej wybieramy wakacje nad Bałtykiem jako kierunek naszego wymarzonego urlopu. Wbrew pozorom urlop nad polskim morzem ma wiele zalet. White Resort

Hotel przy samej plaży Krynica Morska

Wybierając Hotel przy samej plaży, a konkretniej Hotel w Krynicy Morskiej, taki jak White Resort – mamy pewność, że nasze wakacje będą udane. W Krynicy Morskiej nie można się nudzić. Zachwyca ona swoją wyjątkowością o każdej porze roku. Nie bez przyczyny co roku przyciąga ona ogrom turystów. Hotele Krynica Morska w sezonie letnim pękają w szwach, dlatego warto zaplanować swój urlop nad morzem nieco wcześniej. W Krynicy Morskiej możemy bardzo aktywnie spędzać czas, ale zwolennicy leniuchowania, również znajdą coś dla siebie. Jeśli pogoda dopisuje, warto zażyć kąpieli słonecznej na pięknej, krynickiej plaży, czy też udać się na spacer po centrum Krynicy. Jeśli jesteśmy miłośnikami rewelacyjnej kuchni, nie możemy przeoczyć najważniejszego punktu zwiedzania, a jest nim najlepsze jedzenie w Krynicy Morskiej w Black Cod Restaurant, która znajduje się w White Resort w Krynicy Morskiej, zaledwie 60m od morza.

Wybierając Hotel w Krynicy Morskiej warto, by był to hotel przy samej plaży, a przede wszystkim hotel honorujący bony turystyczne. Takim obiektem jest White Resort, który znajduje się zaledwie 60m od plaży i bez problemu możemy zrealizować tam nasze bony turystyczne. Jeśli zastanawiamy się nad spędzeniem urlopu nad polskim morzem, to wybór jest tylko jeden- Krynica Morska. Mierzeja Wiślana, Hotel przy plaży w Krynicy Morskiej, najpiękniejsze widoki, cudowne powietrze. Czego chcieć więcej? Zaplanuj swój urlop już dziś i ciesz się pięknem Krynicy Morskiej!

Hotele Krynica Morska ciekawe miejsca

Bursztyn Krynica

Hotele Krynica Morska ciekawe miejsca. O mieście Krynica Morska, można by pisać bardzo dużo. Najważniejsze jednak jest to, że jako jedyna miejscowość turystyczna na mierzei, cieszy się tak dużym zainteresowaniem turystycznym również poza sezonem letnim. Możemy znaleźć całoroczne atrakcje w Krynicy Morskiej. Ciekawe miejsca nad morzem

Krynica Morska Hotele posiadają w swojej ofercie wiele atrakcji nie tylko dla swoich gości. Hotele przy samej plaży nie są jedynie obiektami noclegowymi. Hotele Krynica Morska ciekawe miejsca

Wycieczkę możemy zacząć w White Resort, gdzie funkcjonuje całoroczna wypożyczalnia rowerów. Każdy znajdzie odpowiedni, dostosowany do swoich potrzeb i umiejętności sprzęt. Teraz możemy ruszać zwiedzać.  Ponadto w sezonie letnim możemy zacząć od latarni morskiej, do której bezpośrednio dojedziemy spod hotelu. Jeśli jest to jednak okres jesienno-zimowy, ruszamy dalej. Ścieżką rowerową w kierunku piasków. Kolejnym obowiązkowym przystankiem na liście są dwa punkty widokowe:

Ciekawe miejsca nad morzem – Góra Pirata

Znajduje się ona 6km za Krynicą. Jest to nazwa wysokiej wydmy, która została porośnięta przez bardzo bogatą roślinność leśną. Jest to jedno z najwyższych wzniesień na Mierzei Wiślanej. Jej wysokość to 40 m n.p.m. Na samym szczycie znajdziemy drewnianą, prostą wieżę widokową. Podobnie jak ze szczytu latarni morskiej, możemy podziwiać piękno Morza Bałtyckiego i Zalewu Wiślanego. Ciekawe miejsca nad morzem

Informacje praktyczne:
  • Wejście na wieżę nie jest wskazane dla dzieci poniżej 3 lat.
  • Punkt nie ma parkingu. Jeśli zdecydujemy się na wyprawę samochodem, trzeba będzie zostawić go na poboczu.
  • Ponieważ droga jest bardzo stroma i prowadzi przez las, warto zaopatrzyć się w wygodne buty. Dobrze jest też zabezpieczyć się przed komarami i kleszczami.
Hotele Krynica Morska ciekawe miejsca nad morzem – Wielbłądzi Garb

Najwyższa stała wydma w całej Europie, a zarazem najwyższy punkt widokowy na Mierzei Wiślanej.  Dodatkowo na szczyt wydmy prowadzi ścieżka , która rozpoczyna się na parkingu, a na jej końcu znajduje się wieża widokowa. Podczas spaceru na szczyt można zachwycać się wyjątkową fauną i florą Mierzei Wiślanej. Po drodze, na zainstalowanych przez leśników tablicach możemy przeczytać różne informacje i ciekawostki przyrodnicze. Hotele Krynica Morska ciekawe miejsca

Podobnie jak z Góry Pirata, można podziwiać widok zarówno Morza Bałtyckiego, jak i Zalewu Wiślanego. Jest on jednak nieco ograniczony przez drzewa. Nazwa wydmy wynika z faktu, iż patrząc na nią od strony Zatoki Gdańskiej, widoczne są dwa garby – jak u wielbłąda. Hotele Krynica Morska ciekawe miejsca

Wracamy do Krynicy oddać rowery i uzupełnić kalorię. W White Resort w Krynicy Morskiej oprócz wypożyczalni rowerów znajdziemy również najlepszą zdaniem internautów restauracje w Krynicy Morskiej. W Black Cod Restaurant każdy znajdzie coś dla siebie. Ryby od lokalnych rybaków, dania mięsne, dania dla dzieci oraz dania wegetariańskie. Możemy spędzić miło czas grając w planszówki. Jest to jedyne miejsce w Krynicy Morskiej, w którym możemy w towarzystwie świetnego jedzenia zagrać w topowe gry planszowe.

Po wypiciu lampki rewelacyjnego wina i zjedzeniu kalorycznego deseru, który da nam zapas energii – ruszamy dalej.  Ponadto kolejnym obowiązkowym punktem do spaceru w Krynicy Morskiej jest port. Położony jest on nad zalewem Wiślanym. W sezonie letnim możemy korzystać tam z rejsów, oraz wypożyczalni sprzętu wodnego. Możemy zrobić sobie zdjęcie z rodziną dzików. Dodatkowo pomnik  w kształcie tych leśnych stworzeń został ufundowany z opłaty miejskiej i cieszy się dużą popularnością. Tu też hotele Krynica Morska ciekawe miejsca.  Krynica Morska jest jednym z najciekawszych miejsc na Mierzei Wiślanej i bez wątpienia warto ją odwiedzić.

Bursztyn Krynica Morska .

Damian Pedrycz