Restauracja BLACK COD

Restauracja Black Cod

Nasza Restauracja Black Cod funkcjonuje w Krynicy Morskiej przede wszystkim przy samej promenadzie pomiędzy wejściami na plażę nr. 24 i 25. Łączy przede wszystkim elementy kuchni polskiej z innymi tradycjami kulinarnymi. Podczas gdy nasz szef kuchni czerpie inspiracje z bogactwa Morza Bałtyckiego oraz okolicznych lasów. Przede wszystkim rozsmakuj się w regionalnych produktach oraz rybach z lokalnego połowu, spróbuj znakomitych deserów, aromatycznej kawy oraz herbaty i sprawdź naszą oryginalną ofertę win.

Tu też różnorodne menu pozwoli każdemu z Was na wybór potrawy, która trafia w Wasz gust. Z pewnością profesjonalna obsługa dodatkowo umili czas, spędzony w restauracji. Dodatkowo dla nas liczy się nie tylko smak, ale przede wszystkim jakość przygotowywanych posiłków i sposób ich podania. Przede wszystkim zwracamy również szczególną uwagę na takie detale jak dobór odpowiedniego wina, czy innego napoju do dania… Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji i odkrycia nowych, z pewnością niepowtarzalnych smaków.

Restauracja Black Cod

W okolicy liczne hotele i apartamenty nad samym morzem. Z pewnością znajdziesz ty najlepszy pokój dla siebie i dla swojej rodziny. W naszym hotelu polecamy noclegi z całodziennym wyzywieniem. W sezonie letnim posiłki wydajemy w formie bufetu. Śniadania wydajemy od godziny 9 do 11, obiadokolacje od 15 do 17.

Wypożyczalnia rowerów, w hotelu jest całoroczna wypożyczalnia rowerów dla wszystkich chętnych.

TELEFON PRZEJDŹ DO STRONY OBIEKTU