Opublikowane przez: Damian Pedrycz
Kategoria: Autostradą nad morze Gdzie nad morze blisko Warszawy gdzie nad morze z dzieckiem Gdzie nad morze z dziećmi hotel krynica morska

Nowoczesny hotel Krynica Morska

Nowoczesny hotel Krynica Morska, hotel nad morzem, hotel nad samym morzem, hotel przy samej plaży, noclegi nad morzem.

W Krynicy Morskiej w ostatnich latach wybudowano kilka nowych hoteli i apartamentów położonych nad samym morzem i blisko centrum. U zbiegu ulic Korczaka i Przyjaźni, blisko ronda i wejścia na plażę nr 24, powstało nowe centrum noclegowe w Krynicy Morskiej. Z pewnością jest to największe skupisko nowych hoteli i apartamentów w Krynicy. W sumie jest tu ok. 1300 nowych i nowoczesnych miejsc noclegowych. Ostatnio wybudowano tu dwa hotele w standardzie czterech gwiazdek. Pokoje ja obszerne , dobrze wyposażone, przeważnie z klimatyzacją i z balkonami a do tego przeważnie z widokiem na morze.

White Resort

Przede wszystkim nowoczesny i nowy resort w centrum Krynicy położony przy samej plaży. Jest to też przepiękny ogród z alejkami spacerowymi, z ławeczkami i altankami do wypoczynku dla dorosłych. Na trawie latem stoją leżaki gdzie w zaciszy można się opalić. W ogrodzie jest też plac zabaw dla dzieci gdzie z pewnością  główną atrakcją jest dwupokładowy statek piracki Biała Perła. Statek ma 8 m długości, dwa pokłady, kubryk, dwa maszty z żaglami, leżak, dwa koła sterowe i lornetki. Na statek prowadzi 5 różnych wejść w różnym stopniu utrudnień, niektórymi z nich można też ze statku zejść. Dodatkowo jest zjeżdżalnia dla dzieci i rura strażacka do zjeżdżania. Obok stoi podwójna huśtawka i dwie trampoliny. Dzieci mogą też biegać po trawie. Ogród j plac zabaw są tylko dla Gości hotelu. Na statek mogą wejść dzieci powyżej 3 lat i tylko samodzielnie bez pomocy dorosłych. Poza tym do ogrodu nie mogą wchodzić żadne zwierzęta.

Noclegi Krynica Morska

Hotele Krynica Morska

Krynica Morska

Damian Pedrycz