Hotel nad morzem

Hotel nad morzem

Hotel usytuowany nad samym morzem, tuż nad brzegiem oferuje wyjątkową lokalizację. Dlatego plaża, centrum miasta oraz najciekawsze atrakcje stają się łatwo dostępne zarówno pieszo, jak i na dwóch kółkach. Bezpośrednio przy hotelu rozpoczynają się atrakcyjne trasy rowerowe, prowadzące do malowniczych zakątków okolicy.  W hotelu jest też całoroczna wypożyczalnia rowerów miejskich, trekkingowych, elektrycznych i dla dzieci. To również wzbogacając wypoczynek o aktywny element odkrywania. Sąsiednie miasta oraz otaczające nas parki krajobrazowe prezentują się jako prawdziwa kopalnia nieskażonej natury, dając niepowtarzalną okazję do obserwacji zwierząt w ich naturalnym środowisku.

Hotel White Resort położony przy samej plaży w Krynicy Morskiej. Nowy i nowocześnie wykonany, komfortowe klimatyzowane pokoje z widokiem na morze i sosnowy las. Zdecydowana większość pokoi ma balkony, hotel jest oddalony od drogi. To przede wszystkim hotel nad samym morzem jest rezerwowany w pierwszej kolejności.

Noclegi nad morzem

Willa Joker w Krynicy Morskiej położona jest w centrum Krynicy, do Mola jest ok. 100 m. do Portu ok 200 m. To z tond odpływają statki w rejsy do Fromborka i po Zalewie Wiślanym. To właśnie na Zalewie odbywają się regaty nawet o randze mistrzostw Polski. Na pewno nowe przedłożone molo jest jedną z podstawowych atrakcji i obowiązkowych miejsc od odwiedzenia. Przede wszystkim zobaczysz ty też mnóstwo jachtów. Wypożyczysz na pewno małą łódkę na której możesz z rodziną popływać po Zalewie sam.

Hotele nad morzem

TELEFON PRZEJDŹ DO STRONY OBIEKTU