Najlepsze plaże

Opublikowane przez: jan
Kategoria: Bez kategorii white hotel
najlepsze plaże

Najlepsze plaże w Polsce.

Najlepsze plaże

Co roku gdy sezon wakacyjny powoli się zbliża zaczynają się dyskusje o tym, co ma do zaoferowania polskie wybrzeże. Spragnieni kąpieli – zarówno wodnych, jak i słonecznych – turyści wybierają najlepsze plaże w Polsce jako cel swoich wypraw. Piękno jest oczywiście pojęciem subiektywnym, a każdy z nas zwraca uwagę na inne cechy. Jedni stawiają na popularność, inni na otoczenie czy zapierające dech w piersiach widoki. Zatem długo można by więc dyskutować na temat tego, która plaża jest tą najlepszą. Jeśli chciałbyś zobaczyć zróżnicowanie polskich plaż, bez konieczności przemieszczania się z miejscowości do miejscowości to zdecydowanie wybierz Mierzeję Wiślaną, a konkretnie Krynicę Morską.

Na krynickich plażach z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Te które usytuowane są przy głównych zejściach tętnią życiem niemalże całą dobę. Tu znajdują się strzeżone kąpieliska, wypożyczalnie sprzętu wodnego i plażowego, miejsca do uprawiania sportów plażowych a także liczne bary i knajpki. Natomiast wystarczy odejść raptem kilkaset metrów, aby zaznać ciszy i spokoju, a jedyne co będziesz słyszeć to szum nadmorskich fal i krzyk mew. To zdecydowanie opcja dla miłośników bliskości z naturą.

Tuż przy zejściu na plażę numer 24 usytuowany jest najpiękniejszy hotel w okolicy – White Resort. To miejsce wyjątkowe pod wieloma względami. Przede wszystkim położony jest zaledwie 60 metrów od plaży, czyli głównej atrakcji jaką oferuje miejscowość. Wyróżnia się także w pełni wyposażonymi pokojami z widokiem na morze, wyśmienitą, regionalną kuchnią a także dodatkowymi atrakcjami. Należy do nich m.in. wypożyczalnia rowerów. Zachęcamy do wynajęcia roweru i zorganizowania wycieczki wzdłuż Bałtyku. Dzięki temu będziesz mógł z bliska przyjrzeć się różnorodności krynickich plaż. Reasumując, najlepsze plaże to takie które są niejednorodne i oferują turystom zróżnicowane atrakcje.

jan