Opublikowane przez: Damian Pedrycz
Kategoria: hotel krynica morska Uncategorized

Najlepsze hotele w Zatoce Gdańskiej

Hotele Zatoka Gdańska Krynica Morska

Najlepsze hotele w Zatoce Gdańskiej, hotele Krynica Morska, czy też hotele przy samej plaży, to bardzo chętnie odwiedzane przez turystów miejsca noclegowe. Podróżując po wielu nadmorskich miejscowościach, odwiedziliśmy wiele hoteli nad morzem. Przedstawimy Wam, co nam się najbardziej podobało i który hotel na Mierzei Wiślanej najbardziej przypadł nam do gustu. W naszej ocenie braliśmy pod uwagę naprawdę wiele aspektów, takich jak:

-Hotel z klimatyzacją. Podróżowaliśmy na przełomie czerwca i lipca, więc klimatyzacja była nieodłącznym elementem naszych wczasów. Hotel z klimatyzacją w Krynicy Morskiej to niby nie jest wielki rarytas, natomiast warto zwrócić na to uwagę, ponieważ nie każdy hotel przy plaży posiada to udogodnienie, co przy dużych upałach może być uciążliwe. Hotele Krynica Morska czynne są cały rok.

Atrakcje dla dzieci

-Hotel z atrakcjami dla dzieci. Co prawda podróżowaliśmy we dwoje, ale zwracaliśmy uwagę na niektóre udogodnienia. Jednym z nich jest właśnie duży ogród i plac zabaw dla dzieci. Hotel dla dzieci nad morzem to teraz rzadkość. Wiele obiektów skupia się głównie na zapleczu noclegowym i nie zwraca uwagi na nasze pociechy. Warto wybrać obiekt z dużym ogrodem, placem zabaw, restauracją z menu dla dzieci ale i grami planszowymi.

-Hotel z wyżywieniem. Hotele nad Bałtykiem, hotele w Krynicy Morskiej przy plaży bardzo często mają w swojej ofercie pobyty z wyżywieniem. Musimy jednak zwrócić uwagę, czy nie jest to samo śniadanie. Przy obecnej inflacji i stale rosnących cenach, codzienne jadanie w nadmorskich barach, mogło by mocno obciążyć nasz budżet. Dlatego warto wybrać hotel w Krynicy Morskiej z wyżywieniem, czyli ze śniadaniami i obiadami.

Hotele nad morzem

Zatoka Gdańska hotele w Krynicy Morskiej spełniają wiele z naszych wymagań, jednak jedynym obiektem, który w pełni wpasował się w nasz obraz idealnego hotelu nad morzem, jest White Resort. To właśnie ten hotel najbliżej morza, hotel przy plaży spełnia wszystkie najważniejsze punkty z naszej listy. Piękny ogród, wyśmienite, nietuzinkowe jedzenie i rodzinna atmosfera. Możecie się tam wybrać zarówno na romantyczny wypad we dwoje, jak i wyjazd rodzinny, z dziećmi. Z pewnością będziecie mile zaskoczeni. Zapytajcie o swój termin i zaplanujcie swoje wakacje jeszcze dziś. Do zobaczenia nad Bałtykiem!.

Damian Pedrycz