Opublikowane przez: Damian Pedrycz
Kategoria: hotel nad morzem Uncategorized
Najlepsza restauracja nad morzem

Najlepsza restauracja nad morzem

Krynica Morska noclegi nad samym morzem. Najlepsza restauracja nad morzem to taka, w której znajdziemy dania, które wpasują się w nasz gust kulinarny. Jednak dopasowane menu, to nie wszystko. Dania, które tworzą spójną całość są podstawą, jednak wiele innych czynników sprawia, że chcemy powracać do danej restauracji. Pod lupę wzięliśmy restauracje w Krynicy Morskiej. Przyjeżdżając na urlop najczęściej wybieramy hotel przy plaży, hotel najbliżej morza i często nie zwracamy uwagi, czy posiada on w swojej ofercie również pakiety z wyżywieniem. Dlatego też musimy szukać miejsca, w którym będziemy codziennie spożywać posiłki. Odwiedziliśmy wszystkie restauracje w Krynicy Morskiej i wybraliśmy najlepszą. Naszym faworytem została niewielka restauracja hotelowa, Black Cod Restaurant.

Hotel nad morzem

Najlepszy hotel nad Bałtykiem, hotel przy samej plaży musi się czymś wyróżniać na tle konkurencji. W przypadku White Resort są to nie tylko apartamenty rodzinne, czy też apartamenty z widokiem na morze, ale i najlepsza kuchnia w Krynicy Morskiej. Dlaczego właśnie to ta restauracja najbardziej nas urzekła? Zapraszamy do przeczytania tego artykułu.

Rewelacyjna lokalizacja – hotel przy plaży, hotel nad samym morzem, z dala od hałaśliwego centrum i jeżdżących non stop samochodów. Widok z restauracji wychodzi na deptak, który prowadzi wzdłuż linii brzegowej morza. Posiłek w towarzystwie szumu morskich fal i śpiewu ptaków smakuje zupełnie inaczej, niż obiad zjedzony na szybko w barze, w centrum miasta.

Hotele

Ceny- hotele nad morzem zazwyczaj mają opinię, iż w ich restauracjach jest drogo. Nic bardziej mylnego. W tej właśnie restauracji, która naszym zdaniem jest najlepsza w Krynicy Morskiej, ceny są bardzo porównywalne, do tych w barach w centrum, a z pewnością jakość dań jest najwyższej jakości. Kolejnym plusem są ceny w karcie, które podane są już za zestaw, a nie za 100g danego produktu, dzięki temu, wiemy ile zapłacimy już podczas składania zamówienia. Nie musimy się obawiać rachunku z kosmosu.

Krótka, treściwa karta – widząc bardzo długą i rozległą kartę, mamy możliwość większego wyboru, natomiast nie do końca to jest dobre. Im większa karta, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że serwowane nam dania są świeże. Black Cod Restuarant stawia na jakość, nie na ilość, dzięki czemu możemy spokojnie zamawiać każde danie, bez żadnych obaw.

Najlepszy hotel nad Bałtykiem, hotel Krynica Morska to doskonały wybór na wczasy. Jeśli jednak szukacie najlepszej restauracji, mamy dla Was 2 w jednym! Doskonała kuchnia, hotel najbliżej plaży, cudowna okolica, doskonała lokalizacja i miła, rodzinna atmosfera. W White Resort zjecie najlepsze jedzenie na Mierzei Wiślanej. Przekonajcie się sami!

White Resort Krynica Morska noclegi nad samym morzem.

Damian Pedrycz