Artykuły - Krynica Morska

Znajdziesz tutaj teksty związane z Krynicą Morską
Krynica Morska hotele noclegi blisko morza
20 paź

Krynica Morska hotele noclegi blisko morza

Krynica Morska hotele noclegi blisko morza

hotele krynica morska

Krynica Morska hotele noclegi blisko morza, tanie noclegi w centrum, hotel nad samym morzem.  Przede wszystkim Krynica Morska to baza hoteli, pensjonatów, willi i innych tanich noclegów blisko morza. Dlatego liczne ośrodki wczasowe, sanatoria i kwatery prywatne ściągają do Krynicy Morskiej nad morze rzesze wiernych wczasowiczów.

Hotele Krynica Morska

Hotele Krynica Morska położone nad samym morzem z pewnością cieszą się największym powodzeniem. Noclegi w pokojach z widokiem na morze to przede wszystkim przepiękny widok, czyste powietrze bogate w jod i szum morza za oknem. Nasze pokoje są dobrze wygłoszone, nie słychać rozmów w sąsiednim pokoju. Również drzwi i okna są akustyczne. Część naszych pokoi wychodzi na przepiękny ogród w którym można pospacerować po alejkach lub poopalać się na leżakach hotelowych stojących na trawie.

Plac zabaw dla dzieci

W ogrodzie jest plac zabaw dla dzieci w wieku od 3 do 15 lat. Główną atrakcją jest statek piracki Biała Perła. Statek ma dwa pokłady, długość ok. 8 m. i liczne atrakcje dla dzieci.

Krynica Morska atrakcje

Statek Biała Perła

Są też trampoliny i podwójna huśtawka.

krynica morska atrakcje

Trampoliny i huśtawka

Wypożyczalnia rowerów.

Hotel ma też wypożyczalnie rowerów w tym i elektrycznych.

wypożyczalnoa rowerów

rowery

Obok hotelu biegnie ścieżka rowerowa długości ponad 20 km. Są też ścieżki leśne nadające sie do jeżdżenia rowerem jak i do spacerów po lesie.

Noclegi Krynica Morska

Hotele Krynica Morska

hotele w krynicy morskiej