Artykuły - Krynica Morska

Znajdziesz tutaj teksty związane z Krynicą Morską
21 lut

Restauracja Krynica Morska

 Restauracja Krynica Morska.

Restauracja Krynica Morska nad morzem czynna cały rok. Przede wszystkim restauracja Black Code położona jest przy promenadzie spacerowej i ścieżce rowerowej pomiędzy wejściami na plaże nr 24 i 25. Podobnie jak inne restauracje i hotele zlokalizowana jest nad samym morzem. Lokalizacja nad samym morzem jest z pewnością najlepszą lokalizacją w Krynicy Morskiej.

restayracja krynica morska

Hotele Krynica Morska.

Hotele Krynica Morska nad samym morzem. Obok biegnie ścieżka rowerowa i promenada spacerowa. W hotelu wypożyczysz rowery, w tym elektryczne. Pochodzisz po lesie lub po promenadzie wzdłuż morza albo po plaży. Na pewno jest to najlepsza miejscówka na wakacje, wczasy czy na urlop. Przede wszystkim zrób rezerwację już zimą. Zadzwoń i zarezerwój a na pewno do nas wrócisz.

Noclegi nad morzem

Z pewnością proponuję noclegi nad samym morzem z wyżywieniem całodziennym. Taki wybór proponuje ze względu na wygodę Gościa i na oszczędności w portfelu. Obiad w pakiecie wychodzi taniej niż normalnie kupiony w restauracji. Restauracja ma na pewno zagwarantowany zbyt więc robi niższe ceny.

Wypożyczalnia rowerów.

Przede wszystkim w hotelu wypożyczysz rowery miejskie, młodzieżowe, dziecięce, trekkingowe i rowery elektryczne. Obok biegną ścieżki rowerowe ponad 20 kilometrowej dłógości. Jest też ścieżka i promenada po wale przeciwpowodziowym od strony Zalewu Wiślanego. Rowerem również pojeździsz po ścieżkach leśnych a tych jest mnóstwo.

wypożyczalnoa rowerów

Krynica Morska nocleg

Krynica Morska

nocleg krynica morska