Opublikowane przez: Damian Pedrycz
Kategoria: hotel krynica morska hotele w krynicy morskiej Uncategorized
Ferie zimowe nad morzem

Ferie zimowe nad morzem

Gdzie ferie zimowe nad morzem Krynica Morska.

Ferie zimowe nad morzem? Czemu nie? Hotele nad morzem, hotel blisko plaży Krynica Morska, hotele nad samym morzem, hotel przy plaży. Góry zimą przyciągają wielu turystów. Sporty zimowe zyskały w ostatnich latach na popularności, głownie ze względu na dostępność sprzętu, który kupimy od ręki w każdym sklepie sportowym. Niewiele osób jednak wie, że zima nad morzem może być  równie piękna i aktywna, co urlop spędzony w górach. Plażowe sporty zimowe stają się z roku na rok coraz popularniejsze. Bieganie na plaży, morsowanie, nordic walking i wiele innych aktywności przyciąga nad morze również mnóstwo ochotników. Może warto ich spróbować odwiedzając Krynicę Morską podczas ferii zimowych.

Najlepsze hotele nad morzem zimą

Hotel Krynica Morska

Wybierając najlepszy Hotel w Krynicy Morskiej, hotel nad morzem, hotel przy samej plaży, mamy gwarancję niezapomnianego urlopu. To prawda, że w sezonie letnim nadmorskie miejscowości tętnią życiem, jednak w okresie jesienno-zimowym również nie brakuje atrakcji, czynnych przez cały rok. Największym plusem jest to, że większość z nich jest bezpłatna, w przeciwieństwie do tych, z których korzystamy w wakacje. hotel blisko plaży Krynica Morska. Najlepsze bezpłatne atrakcje w Krynicy Morskiej, z których mamy możliwość korzystać przez cały rok:

-gry planszowe w Restauracji Black Cod przy ul Korczaka 5

-punkt widokowy wielbłądzi garb

-góra pirata

-molo i przystań rybacka

-ścieżka rowerowa

-liczne pomniki

-ulica teleexpressu, na której znajdziemy zabytkowe budynki i piękny, krynicki kościół

Mierzeja Wiślana

Mierzeja Wiślana to nie tylko możliwość podziwiania Bałtyku i Zalewu Wiślanego równocześnie. To liczne, piękne ścieżki rowerowe, punkty widokowe, niesamowite plaże, najlepsze restauracje, hotele Krynica Morska, najlepsze Hotele na Mierzei Wiślanej, ale przede wszystkim idealne miejsce na wypoczynek. Szczególnie poza sezonem letnim. hotele blisko plaży Krynica Morska

Ferie zimowe to idealny czas na spędzenie chwil z rodziną i również odpoczynek w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Hotele w Krynicy Morskiej oferują bardzo ciekawe pakiety na zimowe urlopy. Do marca 2022r możemy zrealizować bon turystyczny. Wyjeżdżając z dziećmi, najlepiej wybrać hotel nad samym morzem w Krynicy Morskiej, który również honoruje bony turystyczne. Takim obiektem właśnie jest White Resort, który zapewni nam wspaniałe jedzenie, moc atrakcji i najlepsze pokoje. Wszystko w jednym miejscu.

Hotel nad morzem w Polsce

Hotele nad morzem w Polsce, hotel blisko plaży Krynica Morska, hotel przy plaży, hotel nad samym morzem. Położona na terenie Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana- Krynica Morska, to małe miasto na północy Polski. Jeden z najbardziej znanych morskich kurortów. Hotel w Krynicy Morskiej, Hotel przy samej plaży to bardzo często wybierane obiekty na urlop. Jak każde miasto ma ona jednak swój urok i ciekawostki, które warto poznać. Krynica Morska jest jednym z najmniejszych miast w Polsce. Pierwsze wzmianki o osadnictwie na obecnych terenach Krynicy pochodzą z lat 1258-1282. Po II Wojnie Światowej Krynica Morska nosiła nazwę Łysej Góry. Obecna nazwa Krynica Morska odnosi się do ukraińskiego wyrazu i południowopolskiego regionalizmu. Mimo niewielkiego zaludnienia, w sezonie letnim na ulicy pojawiają się tłumy turystów, a miejscowość aż tętni życiem.

Hotel blisko plaży Krynica Morska

Krynica Morska to nie tylko hotele nad morzem, hotele przy samej plaży, hotele blisko morza. To również kawał historii. W tej niewielkiej, nadmorskiej miejscowości znajdziemy miedzy innymi Pomnik Pierwszych Osadników, którzy po II Wojnie Światowej przybyli do miasta. To nie jedyny pomnik w mieśćie. Kolejnym, jaki możemy podziwiać jest postument przedstawiający Archanioła Michała, czy też pomnik przyrody- czyli Dąb Benek, posadzony w 19959r w celu uczczenia 1000 rocznicy Państwa Polskiego. Hotele nad morzem w Polsce, hotel blisko plaży Krynica Morska, hotel przy plaży, hotel nad samym morzem.

Krynica

Niesamowite obiekty przyrodnicze w Krynicy, piękne krajobrazy, przyciągają co roku tłumy turystów, którzy wybierają najlepsze Hotele w Krynicy Morskiej na swój wypoczynek. Urlop łączą z aktywnością fizyczna. W Krynicy Morskiej znajduje się bowiem całoroczna wypożyczalnia rowerów, w White Resort zaledwie 60m od plaży i bardzo blisko ścieżki rowerowej, którą dojedziemy aż pod zejście na plażę nr.1. Jest to zejście zlokalizowane na granicy polsko-rosyjskiej, dlatego też w poprzek plaży, a także kilkanaście metrów wgłębi wody, znajduje się płot. Nie bez powodu w Krynicy Morskiej znajduje się placówka straży granicznej, która pilnuje granicy. Przekroczenie płotu na plaży na pewno nie zostanie niezauważone i może skutkować nawet więzieniem. Nadal nie udało się utworzyć przejścia granicznego między Krynicą Morską a Rosją. Hotele nad morzem w Polsce, hotel blisko plaży Krynica Morska, hotel przy plaży, hotel nad samym morzem.

Krynica Morska skrywa wiele tajemnic i jak każde z miast, ma swój urok i ciekawostki, które z pewnością warto poznać. Wybierając się na urlop nad morzem, decydując się na hotel nad samym morzem, warto poczytać trochę o tym małym mieście.

Hotel nad Zalewem Wiślanym

Hotel nad zalewem wiślanym, hotel blisko plaży Krynica Morska, hotel nad morzem, hotel przy plaży. Wielu z nas podziwia połączenia natury, jakimi jest zestawienie gór z jeziorami, czy też morzem. A gdyby tak połączyć dwa niesamowite zbiorniki wodne? Nie ma przecież rzeczy niemożliwych. Wystarczy odwiedzić Krynicę Morską, by podziwiać Zalew Wiślany i Morze Bałtyckie z jednego punku widokowego. Krynica Morska ma ich aż trzy, w tym również dwa dostępne są dla turystów cały rok, a na dodatek są bezpłatne. Możemy o dowolnej porze nacieszyć nasze oczy tym niesamowitym widokiem.

Już niebawem zostanie utworzone bezpośrednie połączenie Zalewu Wiślanego z Morzem Bałtyckim. Inwestycja, jaką także jest przekop ma wielu zwolenników, ale i ogrom przeciwników. Jedno jest pewne, cieszy się on wielkim zainteresowaniem. Niemalże w każdy weekend, niezależnie od pogody, na przekopie Mierzei Wiślanej możemy spotkać ogrom turystów, którzy przyjeżdżają z najdalszych zakątków Polski, aby zobaczyć jak idą postępy w budowie. Hotel nad zalewem wiślanym, hotel blisko plaży Krynica Morska, hotel nad morzem, hotel przy plaży, hotele Krynica Morska.

Hotel blisko plaży Krynica Morska

Zarówno z Zalewu, jak i z Morza Bałtyckiego pozyskiwane są takie skarby, jak np ryby. Wielu turystów przyjeżdżając na wakacje, wybiera najlepszy hotel w Krynicy Morskiej, również Hotel przy plaży ale oprócz noclegu szukają miejsca, gdzie zjedzą najlepsza rybę! Od lat wiadomo, że w góry jeździmy po sery, a nad morze po rybę. Nie może być inaczej. White Resort, hotel nad samym morzem współpracuje z lokalnymi rybakami i serwuje najlepszą rybę w mieście. Na dodatek jest to jedyna restauracja, która w swojej karcie menu zawarła gramaturę ryby. Z góry wiemy ile ryby otrzymamy i ile za nią zapłacimy, także bez nadmorskich sztuczek. Hotel nad zalewem wiślanym, hotel blisko plaży Krynica Morska, hotel nad morzem.

Hotel nad morzem blisko Zalewu Wiślanego

Wybierając idealne miejsce na swój urlop, najlepszy Hotel w Krynicy Morskiej, hotel nad samym morzem warto zwrócić uwagę na atrakcje. Pobyt w White Resor na pewno sprawi, ze nasze wakacje będą niezapomniane. Z tego obiektu od morza dzieli nas zaledwie 60m, a do Zalewu Wiślanego 600., 5 minut spaceru. Zalew znajduje się w ścisłym centrum miasta, gdzie kupimy pamiątki i przespacerujemy się po krynickim molo. W sezonie letnim czeka tam na nas wiele atrakcji, ale i poza nim, to miejsce również ma swój wyjątkowy urok. Przekonaj się sam. Zaplanuj swój urlop już dziś. Hotel nad zalewem wiślanym, hotel blisko plaży Krynica Morska, hotel nad morzem, hotele Krynica Morska.

Ferie zimowe nad morzem gdzie najlepiej?

Damian Pedrycz