White Resort

White Resort to hotelowy obiekt noclegowy w Krynicy Morskiej jest zlokalizowany zaledwie 60 metrów od morza – bliżej się nie da! Krynica Morska nocleg blisko morza, 60 m. od plaży, pokoje z widokiem na morze i młody las sosnowy na wydmie oddzielający nas od morza. Podsumowując jest to obiekt noclegowy położony prawdopodobnie najbliżej morza w Krynicy Morskiej. Tanie noclegi mamy w Krynicy Morskiej przed sezonem i po letnim sezonie. Ceny niższe nawet o 60 %. Krynica Morska hotel White czynny jest cały rok. Proponuje przede wszystkim wypoczynek w komfortowych warunkach w pokojach z widokiem na morze.

Pokoje o podwyższonym standardzie oraz apartamenty są bardzo dobrze wygłuszone, dzięki temu gwarantują jeszcze większy komfort wypoczynku. White Resort Krynica Morska to pokoje przede wszystkim z balkonami i z klimatyzacją, położone nad samym morzem. Poza tym wszystkie hotele położone nad morzem cieszą się największym powodzeniem.

Lokalizacja nad samym morzem jest jednym z najważniejszych kryterium wyboru przy wyborze hotelu. Wybierając hotel przy samej plaży nie musimy szukać parkingu na samochód, nie musimy też zabierać ze sobą wszystkiego co na plaży, szczególnie z dziećmi może się przydać bo zawsze możemy do hotelu wrócić.

TELEFON PRZEJDŹ DO STRONYY