Tanie noclegi trójmiasto i okolice

Z pewnością tanie noclegi trójmiasto i okolice, blisko do Gdańska Sopotu i Gdyni. Przede wszystkim hotel nad morzem w Krynicy Morskiej zaprasza cały rok. Dlatego też Krynica Morska to doskonała baza wypadowa do Trójmiasta i okolic jak Elbląg czy Malbork. Krynica Morska hotele nad samym morzem, tanie noclegi, do morza 60 m. do centrum 500 m.

krynica morska noclegi

noclegi w krynicy morskiej

Z Krynicy Morskiej do Trójmiasta jest ok. 80 km. Krynica Morska to baza wypadowa z tanimi noclegami dla chcących odwiedzić Gdańsk czy Sopot. Do Krynicy Morskiej jest znacznie bliżej samochodem z Warszawy czy ze Sląska niż do innych znanych polskich kurortów nad morzem.

Tanie noclegi trójmiasto i okolice

Noclegi Krynica Morska

Noclegi Krynica Morska to miedzy innymi noclegi w hotelach nad samym morzem. Kilka hoteli i apartamentów zlokalizowanych jest w Krynicy Morskiej nad samym morzem. Z pewnością cieszą się one największym powodzeniem a pokoje należny rezerwować z wyprzedzeniem. Hotele i apartamenty przeważnie są nowe, jeden po remoncie. Pokoje w hotelach są obszerne i dobrze wyposażone. W hotelach są też windy.

Wypożyczalnia rowerów

W hotelu jest wypożyczalnia rowerów. Mamy około 30 rożnych rowerów w tymi elektryczne. Obok hotelu biegnie ścieżka rowerowa długości ponad 20m km. Są też ścieżki leśne po których też można pojeździć rowerami Trekkingowymi. Również rowery elektryczne zdecydowanie ułatwiają jazdę szczególnie osobom nie wprawionym. Doładowanie roweru elektrycznego z akumulatora to nawet pięciokrotne zwiększenie tego co wyciska zie z pedałowania własnymi nogami. Oprócz wspomagania elektrycznego rowery elektryczne maja 8 biegów.

Tanie noclegi trójmiasto i okolice nad samym morzem, Krynica Morska noclegi blisko morza.

Krynica Morska hotele

krynica morska noclegiPrzede wszystkim tanie noclegi trójmiasto i okolice