noclegi w krynicy morskiej blisko morza

noclegi w krynicy morskiej blisko morza

noclegi krynica morska

Przede wszystkim noclegi w Krynicy Morskiej blisko morza i plaży.

Zapraszamy do Krynicy Morskiej na noclegi blisko morza w hotelu White Resort i w pensjonacie Willa Joker. Podczas gdy w pensjonacie polecamy tanie noclegi po sezonie,

hotele Krynica Morska

Hotele Krynica Morska położone nad samym morzem to z pewnością najlepszy wybór na spędzenie wakacji nad samym morzem.  Do morza mamy zaledwie 60 m, do centrum 600 m. do portu jachtowego 800 m. Hotel poleca obszerne pokoje, dobrze wygłoszone i dobrze wyposarzone.  Większość pokoi ma balkony, z niektórych pokoi widać nawet trochę morza. Restauracja serwuje bardzo dobre jedzenie. Przede wszystkim polecamy noclegi z całodziennym wyzywieniem nad samym morzem. Obok hotelu wybudowano ścieżki rowerowe i promenadę spacerową wzdłóż morza. Dlatego też w hotelu jest wypożyczalnia rowerów, w tym również rowerów elektrycznych. Hotel wybudowano na skraju starego lasy sosnowego. Las liczy ok. 150 lat, cała Mierzeja Wiślana jest porośnięta lasem przeważnie sosnowym i jest to Park Krajobrazowy Mierzeja Wiślana.

Ferie zimowe nad morzem

hotel nad morzem krynica morska

Krynica Morska noclegi

Krynica Morska noclegi blisko morza w hotelach lub w willach. Zależnie od wymagań  Gości możemy zaproponować hotel z wyżywieniem całodziennym lub pensjonat bez wyżywienia ale z kuchnią do dyspozycji. Można w niej zrobić sobie śniadanie a nawet obiad. Willa Joker mieści się w samym centrum Krynicy Morskiej blisko portu jachtowego skąd odpływają statki spacerowe do Fromborka. Z pewnością od początku 2021r. jest tuż obok otwarta nowa promenada spacerowa po koronie nowego wału przeciwpowodziowego dłógości ok. 4 km.  Promenada jest też jednocześnie ścieżka rowerową wzdłóż Zalewu Wiślanego. Promenadą idąc w kierunku wschodnim można zejść na końcu promenady i dalej ścieżka wzdłóż Zalewu Wiślanego dojść do punktu widokowego Wielbłądzi Garb.

Noclegi w Krynicy Morskiej

Gdzie nad morze z dziećmi