Gdzie najbliżej nad morze ze śląska

Gdzie najbliżej nad morze ze Śląska. Blisko nad morze ze Śląska z pewnością jest do Krynicy Morskiej. Jadąc nową autostradą A1 do Swarożyna, 26 km przed Gdańskiem skręcamy na Malbork, następnie na Nowy dwór Gdański, Stegna i Krynica Morska.

Hotel mad morzem

Hotel nad samym morzem.

Od autostrady do Krynicy mamy ok 80 km. Krynica Morska położona na Mierzei Wiślanej pomiędzy Zatoką Gdańską a Zalewem Wiślanym. Szerokie i czyste plaże ściągają do Krynicy Morskiej nawet 60 000 gości dzienne a miasto liczy zaledwie 1300 mieszkańców. Przede wszystkim największym atutem Krynicy jest bliskość do morza i największa ilość dni słonecznych w ciągu roku. Dlatego też sloganem Krynicy jest że: tu zawsze  świeci słońce .

Gdzie najbliżej nad morze ze śląska

Hotele w Krynicy Morskiej

Hotele nad samym morzem w Krynicy Morskiej zapraszają na noclegi z wyżywieniem cały rok. Przede wszystkim Hotele nad samym morzem w centrum Krynicy Morskiej to centrum nowych hoteli i apartamentów oddalonych od morza średnio ok. 100 m. Hotele są nowe lub po remoncie. W jednym z nich jest basen, w drugim można wypożyczyć rowery, również elektryczne. Tuż obok nowa ścieżka rowerowa i promenada spacerowa wzdłuż morza. W Krynicy jest ponad 25 km ścieżek rowerowych po których tez można spacerować. Oprócz tego mnóstwo ścieżek leśnych.

Hotel w Krynicy Morskiej

Hotel nad samym morzem

krynica morskaNoclegi Krynica Morska blisko plaży

Noclegi w Krynicy Morskiej blisko plaży to z pewnością nowe hotele zbudowane w ostatnich latach nad samym morzem w centralnej części Krynicy. White Resort położony najbliżej morza, nowy i nowocześnie wykonany.

Gdzie najbliżej nad morze z Białegostoku

Krynica Morska noclegi

gdzie najbliżej nad morze ze śląska
krynica morska noclegi

noclegi w krynicy morskiej