What are you looking for?
Gdzie najbliżej nad morze z Krakowa

Gdzie najbliżej nad morze z Krakowa

Gdzie najbliżej nad morze z Krakowa

Gdzie najbliżej nad morze z Krakowa, hotele krynica morska

Tu z pewnością najbliżej z Krakowa nad morze. Przede wszystkim zapraszamy szanownych gości z Krakowa nad morze do Krynicy Morskiej. Krynica Morska to od niedawna miasto partnerskie Krynicy Górskiej. Krynica Morska to najmniejsze miasto w Polsce położone na Mierzei Wiślanej. Otoczone z dwóch stron wodami Zalewu Wiślanego i Zatoki Gdańskiej. Z Krakowa najbliżej nad morze będzie autostradą A1 w Swarożynie 26 km przed Gdańskiem skręcamy w prawo na Malbork , w Malborku przed Nogatem w lewo na Nowy Dwór Gdański, następnie Kierunek Stegna i Krynica Morska. Krynica Morska hotel nad samym morzem. Zapraszam wszystkich Turystów ze śląska na wakacje nad morze. Podobnie zapraszam na weekendy, święta, sylwestra, również na wczasy i wakacje nad samym morzem. Najbliżej ze śląska nad morze samochodem będzie autostradą A1.

noclegi nad morzem

Noclegi w Krynicy Morskiej blisko morza

Zapraszam serdecznie nad piękne Polskie Morze Bałtyckie.

Krynica Morska przyroda z pewnością najciekawsza.

Przede wszystkim obszar lądowy Krynicy Morskiej znajduje się w całości w Parku Krajobrazowym „Mierzeja Wiślana” i jednocześnie w Bałtyckim Systemie Obszarów Chronionych HELCOM MPA (Marine Protected Area) nr 83 Zalew Wislany i Mierzeja Wislana[5]. Dlatego funkcję uzupełniającą ochrony tego obszaru spełnia specjalny obszar ochrony siedlisk Zalew Wiślany i Mierzeja Wiślana PLH280007. Dlatego tuż przy Urzędzie Miejskim znajduje się użytek ekologiczny „Krynicki Starodrzew”. W zachodniej części Krynicy, w dzielnicy Przebrno, znajduje się rezerwat przyrody Buki Mierzei Wiślanej. Obszar morski gminy Krynica Morska jest objęty obszarem specjalnej ochrony ptaków Zalew Wiślany PLB280010. Na terenie Krynicy Morskiej za pomniki przyrody uznano 2 drzewa (dęby szypułkowe)

hotele krynica morska

hotel Krynica Morska

noclegi krynica morska

Noclegi w Krynicy Morskiej nad samym morzem to z pewnością najlepsza lokalizacja na spędzenie wczasów nad morzem. Liczne hotele pensjonaty i wille to podstawowa baza noclegowa w Krynicy Morskiej. Z pewnością najbardziej poszukiwane są hotele przy samej plaży. W następnej kolejności Goście wybierają pensjonaty i wille w centrum Krynicy.

Strona używa ciasteczek pamięci podręcznej. Cookie Policy