Gdzie nad morze blisko Warszawy

Gdzie nad morze blisko Warszawy

Ze stolicy nad morze

Ze stolicy nad morze krynica morska

Nad morze blisko Warszawy. Z pewnością najbliżej nad morze będzie do Krynicy Morskiej. Jadąc autostradą A1 lub trasą S7 z Warszawy nad morze do Krynicy Morskiej  można dojechać w 4 godziny. Zawsze to o dwie godziny krócej niż na Hel. To samo dotyczy powrotów. A dlaczego Krynica Morska ? Czyste i szerokie, piaszczyste i łagodne zejścia do morza przyciągają tysiące turystów. Ale największym atutem Krynicy Morskiej jest największa ilość dni słonecznych a najmniejsza ilość dni z opadami w roku. Goście którzy przyjeżdżają tu od wielu lat  znają specyfikę klimatu Krynicy i dlatego wola Krynicę niż sąsiednie miejscowości. Zapraszamy serdecznie cały rok.

Krynica Morska hotele

Hotele nad samym morzem w Krynicy Morskiej. Nowe hotele i apartamenty położone z pewnością najbliżej morza w Krynicy Morskiej zapraszają na wakacje nad morzem. Nowe centrum hoteli i apartamentów powstało przy rondzie ulic Korczaka i Przyjaźni. W jednym z hoteli jest kryty basen, w innym jest wypożyczalnia rowerów. Obok biegnie nowa ścieżka rowerowa oraz promenada spacerowa wzdłóż morza. Hotele blisko morza to z pewnością najlepsza lokalizacja na wakacje. Również wypady weekendowe nad morze to z pewnością najlepszy wybór noclegów nad samym morzem.

Drugą w kolejności najlepszą lokalizacja są tanie wille i pensjonaty w centrum Krynicy Morskiej położone w centrum przy porcie jachtowym. Mamy tu też willę Joker z pokojami z klimatyzacją. Noclegi Krynica Morska nad morzem.

gdzie nad morze z Bydgoszczy

Krynica Morska noclegi