Artykuły - Krynica Morska

Znajdziesz tutaj teksty związane z Krynicą Morską
Hotele nad morzem
16 Paź

Tanie noclegi trójmiasto i okolice

Tanie noclegi trójmiasto i okolice

Z pewnością tanie noclegi trójmiasto i okolice, blisko do Gdańska Sopotu i Gdyni. Przede wszystkim hotel nad morzem w Krynicy Morskiej zaprasza cały rok. Dlatego też Krynica Morska to doskonała baza wypadowa do Trójmiasta i okolic jak Elbląg czy Malbork. Krynica Morska hotele nad samym morzem, tanie noclegi, do morza 60 m. do centrum 500 m.

krynica morska noclegi

noclegi w krynicy morskiej

Z Krynicy Morskiej do Trójmiasta jest ok. 80 km. Krynica Morska to baza wypadowa z tanimi noclegami dla chcących odwiedzić Gdańsk czy Sopot. Do Krynicy Morskiej jest znacznie bliżej samochodem z Warszawy czy ze Sląska niż do innych znanych polskich kurortów nad morzem.

Tanie noclegi trójmiasto i okolice

Noclegi Krynica Morska

Noclegi Krynica Morska to miedzy innymi noclegi w hotelach nad samym morzem. Kilka hoteli i apartamentów zlokalizowanych jest w Krynicy Morskiej nad samym morzem.Z pewnością cieszą się one największym powodzeniem a pokoje należny rezerwować z wyprzedzeniem. Hotele i apartamenty przeważnie są nowe, jeden po remoncie. Pokoje w hotelach są obszerne i dobrze wyposarzone. W hotelach są też windy.

Wypożyczalnia rowerów

W hotelu jest wypożyczalnia rowerów. Mamy około 30 rożnych rowerów w tymi elektryczne. Obok hotelu biegnie ścieżka rowerowa dłógości ponad 20m km. Są też ścieżki leśne po których też można pojeździć rowerami Trekkingowymi.

Tanie noclegi trójmiasto i okolice nad samym morzem.

 

 

krynica morska noclegi