Artykuły - Krynica Morska

Znajdziesz tutaj teksty związane z Krynicą Morską
gdzie najbliżej nad morze ze śląska
30 czerwiec

gdzie najbliżej nad morze ze śląska

Gdzie najbliżej nad morze ze śląska

Gdzie najbliżej nad morze ze Śląska. Blisko nad morze ze Śląska z pewnością jest do Krynicy Morskiej. Jadąc nową autostradą A1 do Swarożyna, 26 km przed Gdańskiem skręcamy na Malbork, następnie na Nowy dwór Gdański, Stegna i Krynica Morska.

Od autostrady do Krynicy mamy ok 80 km. Krynica Morska położona na Mierzei Wiślanej pomiędzy Zatoką Gdańską a Zalewem Wiślanym. Szerokie i czyste plaże ściągają do Krynicy Morskiej nawet 60 000 gości dzienne a miasto liczy zaledwie 1300 mieszkańców. Przede wszystkim największym atutem Krynicy jest bliskość do morza i największa ilość dni słonecznych w ciągu roku. Dlatego też sloganem Krynicy jest że: tu zawsze  świeci słońce .

Gdzie najbliżej nad morze ze śląska

Hotele w Krynicy Morskiej

Hotele nad samym morzem w Krynicy Morskiej zapraszają na noclegi z wyżywieniem cały rok. Przede wszystkim Hotele nad samym morzem w centrum Krynicy Morskiej to centrum nowych hoteli i apartamentów oddalonych od morza średnio ok. 100 m. Hotele są nowe lub po remoncie. W jednym z nich jest basen, w drugim można wypożyczyć rowery, również elektryczne. Tuż obok nowa ścieżka rowerowa i promenada spacerowa wzdłuż morza. W Krynicy jest ponad 25 km ścieżek rowerowych po których tez można spacerować. Oprócz tego mnóstwo ścieżek leśnych.

krynica morskaNoclegi Krynica Morska blisko plaży

Noclegi w Krynicy Morskiej blisko plaży to z pewnością nowe hotele zbudowane w ostatnich latach nad samym morzem w centralnej części Krynicy. White Resort położony najbliżej morza, nowy i nowocześnie wykonany.

Gdzie najbliżej nad morze z Białegostoku

Krynica Morska noclegi

gdzie najbliżej nad morze ze śląska
krynica morska noclegi

noclegi w krynicy morskiej