Artykuły - Krynica Morska

Znajdziesz tutaj teksty związane z Krynicą Morską
Krynica Morska piaszczyste plaże nad Bałtykiem
4 Lut

Krynica Morska piaszczyste plaże

KRYNICA

Krynica Morska piaszczyste plaże

Pozwolę sobie nie zgodzić się z negatywnymi opiniami o Krynicy ponieważ wróciłam dwa tygodnie temu z tego pięknego i spokojnego miejsca i żadnych tego typu zniechęcających zjawisk nie zauważyłam.Plaże były każdą noc sprzątane(no może co drugą)ale było czysto.To prawda że tam wypoczywają głównie rodziny ale za to jest cicho i bezpiecznie . Pozdrawiam

KRYNICA MORSKA POLECAM

Polecam Krynicę Morską – woda w tym roku jest krystalicznie czysta. Dużo ludzi to fakt ale warto. Sporo atrakcji dla dzieci. Wczoraj wróciłam i chętnie pojechałabym jeszcze raz

Bałtyk jest zimnym morzem i co z tego…

Wróciłam z nad morza, było cudownie i w tym roku /Łeba/ i w ubiegłym/ Krynica Morska/ plaże piękne, zachody cudowne, woda niczego sobie, tylko niektórym brakuje kultury by po sobie zostawić porządek.
pozdrawiam życzę miłego odpoczynku 🙂

Najpiękniejsze plaże tylko w Polsce. Krynica Morska piaszczyste plaże nad Bałtykiem

Przez kilkanaście lat zwiedziłem szereg nadmorskich kurortów na całym świecie. Jedyną zaletą tych wojaży to ciepła woda. Z czystością plaż i różnych miast a przede wszystkim greckich jest dużo gorzej niż w Polsce. Natomiast nigdzie nie spotkałem tak pięknych i czystych plaż jak w Ustce. Szczególnie po zachodniej stronie Słupi to czysty grający pod stopami piasek. Plaża ciągnąca się aż do Jarosławca. Gdzie nie ma tłoku, smrodu przepalonego oleju i smażonych ryb. Ludziska jednak uwielbiają te zapachy i tłok i za wszelką ceną chcą być przy plaży wschodniej. Może tylko dlatego aby mieli na co ponarzekać. Podsumowując, zadzwoń i zarezerwój już dziś.

Krynica Morska piaszczyste plaże

a ja lubię polskie plaże

dlatego ze są bezpłatne, niezabudowane jeszcze blokowiskami hoteli , jak na plaże ogólnodostępne to są nawet czyste. Podczas gdy zobaczcie sobie plaże miejskie we Włoszech lub Francji jakie są brudne, mówię o plażach darmowych nie tych płatnych przy hotelach.

NOCLEGI KRYNICA MORSKA

KRYNICA MORSKA NOCLEGI

Podsumowując, Krynica Morska piaszczyste plaże nad Bałtykiem. Hotele Krynica Morska nad samym morzem