What are you looking for?

Studio

Studio

Krynica Morska dwupokojowe studio

Studio to dwa pokoje połączone wewnętrznymi drzwiami. Każdy z pokoi to sypialnia z łóżkiem małżeńskim 180 cm szerokim, lub z dwoma łóżkami jednoosobowymi szerokości 90 cm. W każdym z pokoi może być dodatkowo jednoosobowa rozkładana sofa dla trzeciej osoby. Każdy pokoju ma też łazienkę, telewizor, minibar, czajnik elektryczny i balkon. Apartament pomieści 6 ( jedno z nich tylko 5) osób. W każdym z dwóch pokoi może spać za darmo dodatkowo na łóżku małżeńskim jedno dziecko do lat 3.

White

White Resort dysponuje 7 apartamentami studio, wszystkie mają balkony i widok w stronę morza. Trzy apartamenty studio znajdujące się na pierwszym piętrze maja też klimatyzację. Mamy też jeden apartament jedno pokojowy na trzecim piętrze z ładnym widokiem na morze, oraz apartament dwupokojowy. Apartament dwupokojowy to salon z rozkładana dwuosobowa sofą oraz sypialnia z łóżkiem małżeńskim. Każdy z pokoi ma własny telewizor, jest jeden minibar, jeden czajnik i jedna łazienka. Pokój ma klimatyzację ale nie ma balkonu, widok jest na wschód.

Krynica Morska

Krynica Morska leży na Mierzei Wiślanej w starym sosnowym lesie liczącym ok. 150 lat. Prawie 90% mierzei pokrywa las przeważnie sosnowy. Jest tu też 5 rożnych rezerwatów przyrody. Na całej Mierzei Wiślanej są przepiękne dłógie, szerokie i czyste plaże.

4 Adults
2 Children
Room 50m²

Dostępne

Leave a Comment

Strona używa ciasteczek pamięci podręcznej. Cookie Policy