What are you looking for?

Pokój 2-osobowy

Pokój 2-oosbowy

Krynica Morska pokój 2-osobowy

pokój 2-osobowy

krynica Morska pokój 2-osobowy

Pokój 2osobowy z klimatyzacją poleca Willa Joker. Willa zlokalizowana jest w samym centrum Krynicy Morskiej, z niektórych pokoi widać Zalew Wiślany. W pokoju jest łóżku małżeńskie klimatyzacja, łazienka, lodówka, czajnik, balkon. Na pewno jest to jedna z lepszych lokalizacjo w Krynicy Morskiej, przede wszystkim wszędzie jest blisko. W 2021 otwarto tu promenadę spacerowa wzdłóż Zalewu Wiślanego.Promenada ma ok. 4 km dłógości i biegnie nad samym zalewem.

Willa Joker

W centrum Krynicy wybudowano kompleks kamieniczek w zabudowie szeregowej gdzie powstały wille wynajmujące tanie pokoje w Krynicy Morskiej. Willa Joker jako nieliczna ma w pokojach zamontowana klimatyzację. Pokoje jak na krynicę są tanie, a przede wszystkim wiedze jest bardzo blisko. Do plaży mamy zaledwie 600 m a do centrum 200 m. Również do portu jachtowego jest ok 150 m, a do marketu spożywczego 50 m. Do wesołego miasteczka jest ok 100 m.do ośrodka sportów ok 1 km.Z portu jachtowego wypływają w rejsy statki spacerowe do Fromborka.

Port jachtowy

Port jest obecnie modernizowany, przedłużane jest molo ze 100 na 160 m. Ma to zmniejszyć falowanie wody w porcie podczas sztormów. Kanał portowy jest pogłębiany, będą tu cumowały statki spacerowe. Po drugiej stronie Zalewu Wiślanego jest również modernizowany Port Rybacki, aby mógł przyjmować więcej statków. Na pewno po wykonaniu przekopu Mierzei Wiślanej przypływające jachty będą miały gdzie zacumować. Poza tym  przekop jest już atrakcją turystyczną.

Atrakcje turystyczne

To z pewnością bliskość do morza i czyste przepiękne plaże Mierzei Wiślanej. Na pewno też atrakcje jest duże wesołe miasteczko i ośrodek sportów. Ul. Gdańska jest tez główna ulica spacerową, pochodzisz ty na spacery ale i odwiedzisz przydrożne stragany. Poza tym można tu zrobić zaopatrzenie w jedzenie i inne.pierwsze potrzeby.

1 Adults

Dostępne

Leave a Comment

Strona używa ciasteczek pamięci podręcznej. Cookie Policy