What are you looking for?

Pokój 2+2

Pokój 2+2

Pokój 2+2

Pokój 2+2

czteroosobowy pokój dla rodziców + dzieci

Czteroosobowy pokój 2+2 to pokój dla dwojga dorosłych i dwoje dzieci. w pokoju jest łóżko małżeńskie 180 cm szerokości lub dwa łóżka jednoosobowe szerokości 90 cm. Jest też dwuosobowa rozkładana sofa szerokości 120 cm. Jeden z tych pokoi ma dwie sofy po 90 cm szerokości każda. W pokoju jest telewizor, minibar, czajnik elektryczny, sejf i łazienka. W hotelu są w sumie cztery takie pokoje.

White Resort

Noclegi w Krynicy Morskiej na Mierzei Wiślanej w White Resort polecane są również dla rodzin z dziećmi. Zw względu na lokalizacje hotelu nad samym morzem jest tu czyste i bogate w jod powietrze. Poza tym Krynica Morska to też idealne miejsce dla alergików. Tu wypożyczysz rowery i ścieżkami rowerowymi objedziesz Mierzeję. Tu też pochodzisz po plaży i po lesie. Wykupując noclegi z całodziennym wyżywieniem nie musisz stać z dziećmi w kolejce do restauracji aby kupić obiady. Restauracja nasza czynna jest w sezonie od godziny 8 rano do godziny 22. Można w niej kopic też dla dzieci lody, frytki inne.

Restauracja Black Code

Restauracja w sezonie wydaje śniadania w formie bufetu w godzinach od 8 do 11. Obiadokolacje wydawane również w formie bufetu wydawane są od godziny 15 do godziny 18. Po godzinie 18 można ty kupić dania z karty.

2 Adults
2 Children
Room 29m²

Dostępne

Leave a Comment

Strona używa ciasteczek pamięci podręcznej. Cookie Policy