What are you looking for?

Pokój 2-osobowy

Pokój 2-osobowy

Pokój 2-osobowy

White Resort w swojej ofercie ma pokoje 2 osobowe i inne. W pokoju dwuosobowym jest łóżko małżeńskie szerokości 180 cm, lub dwa łóżka jednoosobowe 90 cm szerokość Jest tu też minibar, telewizor, czajnik elektryczny , łazienka z prysznicem. Pokoje dwuosobowe są w większości klimatyzowane oraz posiadają balkony, jest też z nich ładny widok na morze i sosnowy las. Pokoje z klimatyzacją znajdują się na pierwszym i na drugim pietrze. Hotel wynajmuje najwięcej właśnie pokoi dwuosobowych, często wręcz Gość dostaje pokój 2+1 jako pokój dwuosobowy.

White Resort

White Resort Krynica Morska znajduje się nad samym morzem na Mierzei Wiślanej w otulinie Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana. Mierzeja Wiślana porośnięta jest w prawie 90 procentach lasem , przeważnie sosnowym. Na Mierzei znajduje się też pięć różnych rezerwatów przyrodniczych.

Rezerwat Buki

Buki Mierzei Wiślanej” – leśny rezerwat przyrody na Mierzei Wiślanej, o powierzchni 7 ha, na terenie Parku Krajobrazowego “Mierzeja Wiślana”. Ochronie podlega głównie kwaśna buczyna pomorska (prawie 200-letnie buki, dęby, świerki, brzozy) oraz niewielkie płaty olsów. Sztucznie wprowadzone zostały daglezja zielona, modrzew europejski i sosna wejmutka. Znajdują się tu również stanowiska licznych gatunków roślin podlegających ochronie (m.in. śnieżyczka przebiśnieg). Rezerwat został utworzony w 1962 r.

White Resort zaprasza do Krynicy Morskiej cały rok.

Hotele nad morzem

Pokój trzyosobowy

2 Guests
Room 25m²

Dostępne

Leave a Comment

Strona używa ciasteczek pamięci podręcznej. Cookie Policy