What are you looking for?

Apartament White Resort

Apartament

Apartament

Apartament

Krynica Morska apartamenty

Krynica Morska apartament to jeden duży, prawie 50 m2 pokój częściowo przedzielony. Sypialnia jest częściowo oddzielona od salonu, przy oknie i wyjściu na balkon jest to już jedna powierzchnia. Najpewniej to z tego apartamentu mamy najładniejszy widok na morze. Taki apartament jest w całym hotelu tylko jeden wiec zrób rezerwacje na niego z wyprzedzeniem. Jest tu duże i wygodne  łoże małżeńskie 180 cm szerokości i dwie sofy.Są dwa telewizory, minibar, czajnik elektryczny, sejf i jedna łazienka.

White Resort Krynica Morska

Wybudowany w ostatnich latach nad samym morzem, nowy i nowocześnie wykończony. Położony jest przede wszystkim na skraju Parku Krajobrazowy, z pokoju widać morze ponad czubkami drzew. WU nas wypożyczysz rowery, tuz obok są ścieżki rowerowe. Pochodzisz po plaży oraz po lesie , jest też mnóstwo atrakcji dla dorosłych i dla dzieci. Są tu atrakcje nawodne jak i lądowe, jak np. wesołe miasteczko czy ośrodek sportowy. Jest przede wszystkim czyste powietrze i przepiękne szerokie i dłógie plaże. Obok hotelu jest basen, SPA i inne zabiegi do wykupienia.

Centrum noclegowe

Hotel stoi nad samym morzem u zbiegu ulic Korczaka i Przyjaźni. W ostatnich latach powstało tu centrum hotelu i apartamentów położonych przy samej plaży. Zależnie od hotelu do plaży jest od 60 do 200 m.

4 Adults
2 Children
Room 50m²

Dostępne

Leave a Comment

Strona używa ciasteczek pamięci podręcznej. Cookie Policy